Huawei Enjoy 8 Plus vylepšuje funkce a nabízí 128 GB ROM a 4 000 mAh baterii

Huawei Enjoy 8 Plus Je to další z těch vynikajících terminálů střední třídy, které nemůžeme vzít v úvahu při výběru mobilního telefonu s výkonnými funkcemi za nejlepší cenu. Toto zařízení vylepšuje mnoho funkcí standardního modelu. Říkáme vám…

Užijte si Huawei 8 Plus.  VlastnostiUžijte si Huawei 8 Plus. Vlastnosti

Vlastnosti Huawei Enjoy 8 Plus

Tyto Vlastnosti Huawei Enjoy 8 Plus:

Obrazovka a rozložení

Huawei vylepšuje funkční vlastnosti displeje ve srovnání se standardním modelem. JE panel je typu IPS LCD. Rozlišení je nyní Full HD + 2160 × 1080p, seriózní Hustota pixelů 407PPI. poměr obrazovky k tělu 76,7%.

Terminál je chráněn 2.5D zakřiveným sklem na přední straně a také design přední strany a celého terminálu odpovídá nejnovějším trendům. Vzhled je celokovový, velmi stylový. Tloušťka je pouze 7,89 mm a pouzdro je dodáváno ve 3 barvách: modré, černé a zlaté.

Paměť, procesor a operační systém

Známá společnost vybavila své zařízení vynikajícím procesorem střední třídy Huawei, okta-jádrem. Kirin 659Tento procesor, 64bitový 2,36 GHz, pracuje s grafickou kartou Mali T830 MP2. Výkon tohoto hardwaru je docela solidní a dává skóre AnTuTu kolem 70 000 bodů, což není vůbec špatné. Citace Paměť Huawei Enjoy 8 Plusmůžeme říci 4 GB RAM a 128 GB ROM lze synchronizovat s úložnou kapacitou počítače … Působivé! Samozřejmě je k dispozici i skrytější verze. 4 GB RAM + 64 GB ROM. Karta microSD může tuto paměť rozšířit až na 256 GB. Celá tato konfigurace jde ruku v ruce s operačním systémem Android 8.0 Oreo prostřednictvím grafického rozhraní. EMUI 8.0lze upgradovat na novější verze.

Buben

Společnost také vyvinula velké úsilí, aby poskytla svému terminálu záviděníhodnou autonomii. Užijte si Huawei 8 Plus To 4 000 mAhzaručuje nám pohodlnou samostatnost.

Fotoaparáty

Jdeme do oblasti fotografií, což je další aspekt, který se v tomto modelu Huawei rozpadá. Oba Hlavní fotoaparát Huawei Enjoy 8 Plus Má systém duálních senzorů jako příslušenství. Na palubě jsou celkem čtyři kamery! V hlavní místnosti 16MP + 2MP senzory, druhým je dosažení efektu Bokeh rozostřeného pozadí. Mezi funkce patří rychlé ostření PDAF a nahrávání videa při 1080p a 30 fps. Zatímco funkce předního fotoaparátu 13MP + 2MPje ideální pro selfie kameru. Jak můžete vidět, i když tyto fotoaparáty nemají „špičkové“ technologie, jsou dostatečně výkonné, aby vytvářely vysoce kvalitní obrázky a videa.

Spojení

V připojení má terminál úroveň přenosu dat 4G LTE a kategorii 6 a navigaci GPS / AGPS / GLONASS / BDS. Užijte si 8 Plus Nabízí Bluetooth 4.2, Wifi Direct, Wifi Hotspot a Wifi 802.11 b / g / n single band. Připojení zahrnuje port MicroUSB 2.0, Dual SIM a 3,5 mm konektor. Nechybí nejnovější odemykací technologie: snímač otisků prstů a odemčení obličejedalší senzory, jako je gyroskop nebo kompas.

Užijte si Huawei 8 Plus.  CenaUžijte si Huawei 8 Plus. Cena

Cena Huawei Enjoy 8 Plus

Cena Huawei Enjoy 8 Plus O něco méně než 280 eur.

Výsledky a názory na Huawei Enjoy 8 Plus

Huawei Enjoy 8 Plus je to terminál s mnoha pravomocemi. Milujeme systém duálních duálních kamer, jeho obrazovku a vynikající hardware včetně paměti. Mezi slabiny patří konektivita, i když je kompatibilní, neintegruje nejnovější technologie jako USB Type-C, dvoupásmové Wi-Fi nebo nejnovější verzi Bluetooth. I přesto má tento mobilní telefon mnoho výhod, které lze považovat za skvělý telefon, a jeho cena je dalším bodem v jeho prospěch.

Oficiální stránka Huawei ve Španělsku.