Huawei Mate 20 je dodáván s 6,5palcovou obrazovkou a trojitým fotoaparátem. Poznejte svou cenu

Huawei nakonec oznámil očekávaným terminálům Řada Mate 20a všechna očekávání byla splněna. Tentokrát přinášíme Huawei Mate 20 Standardní, po shlédnutí modelu Pro. Rozdíly jsou specifické, ale nezanedbatelné …

Huawei Mate 20. SpecifikaceHuawei Mate 20. Specifikace

Vlastnosti Huawei Mate 20

Tyto Vlastnosti Huawei Mate 20:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Huawei Mate 20 je skvělé Úhlopříčka 6,53 palceJeště vyšší než u modelu Pro a formát 18,7: 9. V tomto mobilním telefonu je horní zářez obrazovky snížen téměř na kapku vody a poměr obrazovky k tělu dosahuje 88%. Funkční funkce Panel typu LCD (Pro má OLED) Rozlišení Full HD + 1 080 × 2 244 pixelů (typ Pro, QHD +).

Terminál je dodáván s hliníkovým rámem, který spojuje obě strany zakřiveného skla, velmi výrazné po stranách. Zadní okno bylo opracováno, aby zlepšilo přilnavost a minimalizovalo vystavení otiskům prstů. V terminálu Ochrana IP53Na rozdíl od modelu Pro (s IP68). Proti vodě i prachu, s rozdílem v možnosti máčení. Tloušťka terminálu je 8,6 mm, ale směrem k okrajům se zužuje na polovinu své tloušťky. Navzdory své velikosti je to praktické zařízení a snadno se používá.

Paměť, procesor a operační systém

JE Procesor Huawei Mate 20 je to také výkonný osmjádrový procesor Huawei, Kirin 980První, kdo používá formát 7 nanometrů, jak jej známe. Tato čipová sada je kombinována s vysoce výkonnou grafickou kartou Mali-G76. Terminál používá jednotku zpracování binárních nervů. Citace Paměť Huawei Mate 20, To 4 GB RAM a 128 GB ROM. Tuto paměť lze rozšířit pomocí karet microSD NMCard Upraveno společností Huawei, je o něco menší než běžné microSD. Operační systém integrující terminál, nový Android 9 Pie prostřednictvím přizpůsobení EMUI 9.

Buben

Baterie Huawei Mate 20 tady je Kapacita 4 000 mAh, Ale to není vše. My máme Technologie SuperCharge 22,5 W při 25% za 10 minut a 75% za 30 minut. Vynikající! Také máme Bezdrátové nabíjení QiNabízí až 12% nabití za 10 minut.

Spojení

Přenos dat je na úrovni D.ual 4G LTE CaT 21a na terminálu Dvoupásmové ac WiFiWi-Fi Direct, Bluetooth 5.0GPS navigace, AGP, GLONASS, NFC, Port USB typu C 3.1 a Dual sim. K dispozici je FM rádio. Mate 20 zahrnuje systém ID kostního tónupoužívá umělou inteligenci k rozpoznání uživatele hlasem bez nutnosti dálkového dotyku telefonu. taky Snímač otisků prstůa na tomto mobilním telefonu umístěný na zadní straně terminálunení integrován do obrazovky jako pod fotoaparáty a modelem Pro. zámek obličeje I když to nepoužívá infračervené. Tímto způsobem terminál nabízí tři biometrické bezpečnostní metody.

Fotoaparáty

Fotoaparát Huawei Mate 20 také integruje tři senzory, tentokrát 16 MP, 12 MP a 8 MP. Objektiv Leica, režim Ultra Wide Angle a režim Super Macro jsou zahrnuty pro velmi detailní záběry. Mezi další funkce patří laserové ostření, fázové ostření, kontrastní ostření, technologie AIS (Huawei Image Stabilization Technology) a AI (Artificial Intelligence). LED blesk se zdvojnásobuje a nahrávání videa probíhá ve 4K při 30 fps a ve zpomaleném pohybu s 720p při 960 fps. . Citace přední kameraZůstává uvnitř 24 MP pro milovníky selfie.

Huawei Mate 20. CenaHuawei Mate 20. Cena

Cena Huawei Mate 20

JE Cena Huawei Mate 20 799 EUR pro Španělsko.

Výsledky a názory na Huawei Mate 20

Huawei Mate 20 Jedná se o špičkový terminál s umělou inteligencí, který integruje inovativní prvky mnoha způsoby. Design je jedinečný a velmi dobře udržovaný a víme, že máme co do činění s jedním z prémiových modelů Huawei, pokud jde o cenu.

Oficiální stránka Huawei ve Španělsku.