Huawei Mate 30 přichází s Kirin 990 NPU, 6,6-palcovým displejem a trojitým fotoaparátem

Konečně Huawei formalizuje nové vlajkové lodě, co se očekává Huawei Mate 30 Y kámo 30 Pro. A přicházejí s působivými dary, přesně jak jsme očekávali, a protože jsou zapojeny do mnoha úniků informací. Pojďme se blíže seznámit s novým Huawei Mate 30, standardní model pro spuštění …

Vlastnosti Huawei Mate 30

Podívejme se, co se přesně stane teď Vlastnosti Huawei Mate 30Zanechává pověsti a úniky:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Mate 30 typ 6,62 palce AMOLED, rozlišení Full HD + 2 340 x 1 080 pixelů a prostor barva DCI-P3. Mobilní telefon je aktivován Poměr stran 19,5: 9 Mírně velký obdélníkový zářez má obdélníkový zářez a profil zařízení je tenký, s prezentačními barvami 8,4 mm, černou, kosmickou fialovou, vesmírně stříbrnou a smaragdově zelenou.

Paměť, procesor a operační systém

A motorem, který pohání tuto novou vlajkovou loď, je nový Kirin 990, nový procesor NPU s trojitou architekturou zvaný Da Vinci s pokročilými funkcemi AI. Tato NPU pracuje ve spojení s grafickou kartou Mali G76 MP1. Pokud jde o paměť Mate 30, máme dvě verze: 6 GB RAM se 128 GB ROM a 8 GB RAM se 128 GB ROM. A mobilní zařízení je jedním z těch, kteří uvedli nový operační systém Android, známý jako Android 10, který předčí pojmenování dezertů; a to díky přizpůsobení EMUI 10.

Buben

Baterie Mate 30 má kapacitu 4 200 mAh, poměrně hodně a s 40 W rychlým nabíjením, jednou z nejsilnějších vůbec. Má také schopnost bezdrátového nabíjení 27 W a může provádět reverzní bezdrátové nabíjení.

Fotoaparáty

Hlavní fotoaparát Huawei Mate 30 dívá se za tým s diskrétně vloženým kruhovým modulem obsahujícím jeho prvky trojitý fotoaparát. Senzory 16 MP + 40 MP + 8 MP. 16 MP snímač je 17 mm super širokoúhlý s clonou f2.2. 40 MP snímač má clonu f1,6 a je širokoúhlý SuperSpectrum s ohniskovou vzdáleností 27 mm a funkcí OIS. A třetí snímač, 8 MP, je teleobjektiv s clonou f2,4, ohniskovou vzdáleností 80 mm, funkcí OIS a 3x optickým zoomem. Tento výkonný fotoaparát nepřestává disponovat všemi funkcemi a prvky AI optimalizujícími obrázky, což z nich dělá jeden z nejlepších, pokud jde o fotografie. Přední kamera má výkonný snímač 24 MP pro selfie (f2.0).

Huawei Mate 30 má trojité fotoaparáty v kruhovém moduluHuawei Mate 30 má trojité fotoaparáty v kruhovém modulu

Spojení

Máme podporu 4G pro Mate 30, i když jeho bratr má modely 5G. Zbytek je velmi podobný dvoupásmovému wifi 5, Bluetooth 5.0, připojení NFC, GPS navigaci. Terminál integruje port USB typu C a má zámek pro rozpoznávání tváře a integrovaný snímač otisků prstů pro odemčení.

Cena Huawei Mate 30

I když v současnosti Cena Huawei Mate 30 Zatím to není oficiální, zmiňuje se 799 eur za verzi 8 GB RAM se 128 GB ROM. Budeme čekat, až zjistíme ceny a dostupnost těchto nových terminálů Huawei.

Výsledky a názory na Huawei Mate 30

Huawei Mate 30 Jedná se o špičkové mobilní zařízení s nejnovější technologií, pokročilým hardwarem, velmi moderním a elegantním designem a špičkovými fotoaparáty. Je však třeba poznamenat, že telefony s linkami Mate tentokrát nebudou mít určité služby Google a konflikty společnosti mají svou cenu, protože používají Android AOSP bez obchodu Google Play.

Oficiální stránka Huawei ve Španělsku