piyasadaki huawei mate x sürümü

Huawei Mate X bude vydán brzy, ne…

huawei mate x verze na trhu

Samsung Galaxy Fold měl tolik problémů, že jihokorejská společnost odložila uvedení mobilního telefonu na neurčito. Situace Galaxy Fold je tak vážná! To je všechno, protože různí uživatelé hlásili chyby. Jsou to vážné, polovina obrazovky se při používání terminálu stala nepoužitelnou nebo úplně zčernala.

Dalším problémem se skládáním je přesně to ve středním záhybu byl malý výčnělek terminálu to zcela zkazilo estetiku. Toto onemocnění hlásil reportér The Verge Dieter Bohn.

Další významnou chybou je také Na obrazovce terminálu se začaly objevovat vertikální a horizontální černé čáry doprovázené mrtvými pixely. Tím ale problém nekončí, na obrazovce se stále objevují vážné nedostatky. Mnoho dalších uživatelů to ohlásilo levá strana panelu blikala a udělali znovu černé čáry.

Nevýhody Galaxy Fold jsou opravdu kompromisní a to nejlepší, co Samsung může udělat, je odložit jeho vydání. Jednoduše Mobilní telefon s cenou 2 000 eur nemůže být problém této velikosti.

Na druhé straně se zdá, že Mate X má jiný cíl, a od společnosti Huawei není ani slovo, že mobilní telefon bude zpožděn. Zde vám řekneme všechny podrobnosti.

Skládací mobilní telefony nezačínají správnou nohou, co se stane s Mate X?

huawei mate x propuštěn

Po čem Samsung oznámil, že Galaxy Fold brzy nevydá Objevily se tisíce pověstí, že byl Mate X vydán. Mnoho lidí věří, že spuštění mobilního telefonu bude odloženo do září nebo dokonce do konce tohoto roku.

Huawei hovořil o tomto problému. Mate X.. Čínská společnost stála pevně a mobilní telefon Do prodeje se dostane v červnupřesně jak jsem plánoval.

Huawei chce, aby Mate X zametl trh a stal se trendem. Proto má mobilní telefon tyto vlastnosti, díky nimž je z něj velmi kvalitní terminál.

Existují problémy s odporem Mate X?

uvedení mobilního trhu huawei mate x

Když byl představen Huawei Mate X, vyvstalo mnoho pochybností o designu mobilního telefonu. Vypadalo křehký a extrémně citlivý; vypadat velmi náchylný k svědění. Obrazovka je vystavena zvenčí, zejména když je mobilní telefon ohnutý.

Z jeho strany stavební materiály nejsou nejsilnější protože musí být tvárné, aby se mohly ohýbat. Logicky by to mohl v budoucnu představovat problém, protože by mohlo dojít k snadnému poškození mobilního zařízení.

Jedním z faktorů, který zajímá většinu lidí, smartphone ještě nebyl testován novináři. Neexistují žádné jasné odkazy, které by ukazovaly, jak robustní je mobilní telefon, jak funguje, užitečnost designu a mnoho dalších bodů, které jsou pro nákladný terminál velmi zajímavé. 2299 EUR.

I přes tuto a choulostivou situaci to pro Huawei a Huawei nevypadá jako problém odjezd z terminálu proběhne v červnu. Zatím vše ukazuje na ten měsíc.

Čínská společnost si je zcela jistá designem svého smartphonu. Takže nevidíte žádný důvod, proč odkládají váš odchod. Pravdou je, že pokud mobilní telefon nezaostává a neodhalí problémy s konstrukcí, designem nebo výkonem, společnost Huawei se ujme vedení v oblasti skládacích smartphonů. Může se Samsung postavit proti Huawei?

Pokud se chcete dozvědět více o Mate X a Galaxy Fold, představujeme vám srovnání těchto dvou skládacích telefonů na Androidphoria. Nenechte si ujít.