Huawei oznamuje Mate 20 lite

Jeden z nejnovějších smartphonů nabízených čínskou společností Huawei Byl start Huawei Mate 20 lite Jedná se o 6,3palcový smartphone známý jako FullView nebo na celou obrazovku, který je dodáván s rozlišením FHD a vyznačuje se také přítomností čtyř fotoaparátů s funkcemi podporovanými umělou inteligencí (AI).

Huawei Mate 20 LiteHuawei Mate 20 Lite

Vlastnosti Huawei Mate 20 Lite

Huawei Mate 20 lite je podle očekávání smartphone s 6,3palcovým displejem FullView nebo Full Screen a rozlišením FHD.

Snad nejpozoruhodnější věcí na tomto smartphonu je jeho fotografická část. Protože má čtyři fotoaparáty s funkcemi podporovanými umělou inteligencí (AI).

V závislosti na obsahu jsou obrázky rozděleny do 15 hlavních kategorií a 100 typů, včetně jídel, scenérií, dokumentů a mnoha dalších. Je to velmi podobné tomu, co Google udělal dříve. Google Lensale tentokrát s vlastní technologií Huawei.

Ale nechme fotografický aspekt stranou a zaměřme se na zbytek. Specifikace Huawei Mate 20 Lite. Jedná se o smartphone se dvěma SIM kartami, který podporuje sítě 4G a VoLTE, integruje osmijádrový procesor Kirin 710 a má uživatelské rozhraní EMUI 8.2 založené na Android Oreo. Terminál má 4 GB RAM, 64 GB interního úložiště a nabízí uživatelům aplikaci Game Suite s řadou her.

JE Huawei Mate 20 Lite Dodává se také s 3 750 mAh baterií s technologií rychlého nabíjení Quick Charge.

Huawei Mate 20 LiteHuawei Mate 20 Lite

Dostupnost a cena Huawei Mate 20 Lite

Smartphone Huawei Mate 20 lite, který je od 14. září k dispozici v černé, safírové modré a zlaté barvě, má doporučenou doporučenou maloobchodní cenu 399,90 eur.

Přes: Huawei

Zdravím z hloubky bytů.