Huawei P30 Lite má 32 MP trojitý a přední fotoaparát za přibližně 300 eur

Nový Huawei P30 Lite Nejlehčí mobilní telefon řádek P30 nyní od slavné společnosti. Je to převážně asijská verze Huawei Nova 4e. Mobilní telefon je v předprodeji už několik dní, takže podrobně popíšeme jeho dary a cenu.

Vlastnosti Huawei P30 Lite

Uvidíme co Specifikace Huawei P30 Lite:

Obrazovka a rozložení

Pokud půjdeme do technické oblasti, terminál má zajímavé podrobnosti. Huawei se rozhodl 6,15palcový IPS LCD panel s rozlišením Full HD + 2312 x 1080p. Perfektní s tím Hustota pixelů 415 PPI a optimální 90% poměr obrazovky k tělu. Na druhou stranu na obrazovce 10bodová vícedotyková technologiea to je co říct.

Obrazovka Huawei P30 Lite Má módní design pro rok 2019. To zahrnuje tenké hrany, malý, jemný zářez a konstrukci 2.5D zakřiveného skla s povrchovou úpravou proti otiskům prstů. Asijská společnost se obvykle stará o design a P30 Lite není výjimkou. Se skleněným krytem na obou stranách a tenkým kovovým rámem všude kolem jsou křivky viditelné po stranách. Terminál má profil pouhých 7,4 mm, který zvyšuje eleganci a je k dispozici v černé a modré barvě přechodu.

Huawei P30 Lite má nádherný skleněný design a barvy přechoduHuawei P30 Lite má nádherný skleněný design a barvy přechodu

Paměť, procesor a operační systém

Mobilní zařízení je výrazně výkonnější než předchozí generace. Huawei P20 Lite. JE Procesor Huawei P30 Lite má dostatek energie díky osmijádrovému HiSilicon Kirin 710 Na 2,2 GHz. Je doprovázena grafickou kartou ARM Mali G51 MP4 1GHz s technologií GPU Turbo 2.0.

Paměť Huawei P30 Lite existují dvě verze 4 GB nebo 6 GB RAM a 128 GB ROMdocela velkorysý. Slot microSD ale také podporuje až 512 GB, proto řádek P30 Mluvme o špatném hardwaru … právě naopak. Nakonec jsme tento hardware kombinovali s nejnovějším operačním systémem. Android 9.0 Pie. A to prostřednictvím grafického rozhraní výrobce, EMUI 9.0.1.

Buben

Baterie Huawei P30 Lite tam je komoda Kapacita 3340 mAh. Také mají 18W technologie rychlého nabíjení. Podle společnosti nabíjení z 0% na 100% trvá přibližně 105 minut, což je docela rychlé a pohotovostní doba je více než 12 dní. Také doba telefonního hovoru je až 21 hodin.

Hlavní pokoj

V této části najdeme to nejlepší a nejzajímavější P30 Lite. Nový terminál navazuje na systém tří kamer svých starších sourozenců. Trojitý hlavní fotoaparát Huawei P30 Lite takto vytvořené 24MP senzory (se širokoúhlým objektivem, f1,8) + 8 MP (širokoúhlý) + 2 MP (pro efekt bokeh). 24MP primární snímač dokáže pořizovat snímky v maximálním rozlišení 5632 × 4224 pixelů. Očekáváme proto obrázky ve vynikající kvalitě, pokud jde o jasnost a detaily. 8MP snímač vyniká, zejména pokud jde o širokou krajinu nebo velké a impozantní budovy. Pokud jde o 2MP snímač, je zodpovědný za efekt rozmazaného pozadí (bokeh).

Fotoaparát jako funkce obsahuje technologii ostření PDAF, snímače BSI, 6násobný digitální zoom, video 1080p s EIS (elektronická stabilizace) a HDR. K dispozici jsou také režimy na výšku, noční režim, režim Pro (manuální nastavení různých nastavení), pohyb, režim panorama a 3D panorama. Funkce časosběrného snímání a technologie rozpoznávání scén AI (automaticky definují a optimalizují nastavení obrazu pro 22 typů scénářů). To vše jsou výkonné funkce.

Přední fotoaparát pro selfie

Citace 32 MP přední fotoaparátMá clonu objektivu f2.0 a snímač BSI, což je dost pro selfie. Má také mnoho výkonných funkcí na palubě. Máme pevné zaostření, režim na výšku, normální a 3D panorama, časosběr a časovač. Má obrazové filtry, funkci zrcadlení, digitální zoom a maximální rozlišení fotografií je 6528 × 4896 pixelů. Konečně je zde technologie rozpoznávání scén AI, která dokáže detekovat až 8 scén nebo kategorií. Nahrávání videa je 1080p. Jak to vypadá Huawei udržuje vysokou kvalitu v celém fotografickém oddělení řádek P30Lite model v ceně.

Huawei P30 Lite je dodáván s 32 MP předními a trojitými zadními fotoaparátyHuawei P30 Lite je dodáván s 32 MP předními a trojitými zadními fotoaparáty

Spojení

Díky přenosu dat 4G VoLTE Cat 6 a duálnímu pásmu wifi, portu USB typu C a hybridnímu slotu pro dvě SIM karty (SIM + SIM nebo SIM + MicroSD) je připojení velmi kompletní. Máme také geolokační funkce GPS, AGPS a GLONASS a Bluetooth 4.2. 3,5 mm konektor zůstává a v závislosti na oblasti je připojení NFC. Další snímače, jako je gravitace, obvod, blízkost, gyroskop a kompas, jsou k dispozici se snímačem otisků prstů a odemykáním obličejem.

Cena Huawei P30 Lite

JE Cena Huawei P30 Lite Mezi 270 a 370 EUR za předprodej. Na Amazonu to vypadá na 332 dolarů, asi 296 eur se změní.

Výsledky a názory na Huawei P30 Lite

Nový Huawei P30 Lite Úspěšný (už můžeme říci) smartphone střední třídy. Jeho specifikace jsou vynikající a vyvážené a přinášejí veškerou dobrotu z vlajkových lodí do středního dosahu. P30 a P30 Pro. Poměr ceny a vybavení je navíc vynikající.

Oficiální stránka Huawei ve Španělsku