Huawei P30, některé funkce potvrzeny, bude mít působivé fotoaparáty

Dnes došlo k velkému úniku v jednom z terminálů, které se snaží být nejlepším smartphonem roku 2019. Díky tomuto úniku víme o kamerách dost podrobností. Huawei P30terminál by se stal standardním dopravcem společnosti Huawei při dobývání trhu se smartphony.

Díky tomuto úniku je známo, že Huawei P30 přichází s působivými fotoaparáty, které dokáží pořizovat krásné fotografie i za špatných světelných podmínek.

Čínské zdroje zveřejnily nové podrobnosti o smartphonech řady Huawei P30, jehož oznámení stále čeká.

Huawei P30Huawei P30, některé funkce potvrzeny, bude mít působivé fotoaparáty

Funkce Huawei P30 unikly z čínských médií

Filtrací Huawei P30 Pro Bude to terminál s OLED displejem, něco, co jsme viděli dříve. Huawei P20 Pro byl spuštěn loni, ale tentokrát je panel spíše a Huawei Mate 20 Pro. Obrazovka má úhlopříčku zvýšenou na 6,5 ​​palce a má zaoblené hrany.

JE Huawei P30 Dodává se také s OLED displejem. Huawei na nich obvykle používá LCD panely. Na této obrazovce neuvidíme zakřivené hrany nalezené ve verzi Pro a velikost bude o něco menší. JE Huawei P30 Bude mít obrazovku s úhlopříčkou 6,1 palce.

O velikosti Huawei P30 Pro Bude srovnatelný s loňským Mate 20 Pro, ale jeho rozměry jsou Huawei P30 Ve srovnání s P20 se nezvýší. Toho je dosaženo hlavně snížením rámečku, zejména rámečku nad a pod obrazovkou.

V nových terminálech nové řady Huawei uvidíme zářez ve tvaru kapky. Společnost se zjevně rozhodla nezahrnout technologii rozpoznávání obličeje představenou u Mate 20 Pro, místo toho budou telefony společnosti vybaveny integrovaným snímačem otisků prstů pod obrazovkou. (U rozpoznávání tváří je tento nedostatek identifikace vysoce pravděpodobný z důvodu možných bezpečnostních chyb)

Pokud jde o fotoaparáty, použijeme moduly jako Huawei P30, Mate 20 Pro, rozlišení hlavního senzoru bude 40 megapixelů a dále budeme mít 8 megapixelový teleobjektiv, který nabízí 20 megapixelový širokoúhlý a 3 optické zoomu. zvyšuje. To vše doplňuje dvoubarevný LED blesk a laserové automatické zaostřování. Díky tomu můžete na tomto telefonu vytvářet působivé obrázky, zejména za špatných světelných podmínek.

JE Huawei P30 Pro Může použít modul „periskop“ k dosažení pokročilého optického zoomu, což je myšlenka, kterou již viděli některé terminály Oppo. Hlavním senzorem bude pravděpodobně 38 megapixelový Sony IMX607. Je také možné použít 3D ToF senzor pro 3D skenování. Přesný počet modulů stále není znám.

Oba smartphony jsou založeny na Kirin 980 SoC, budou mít 8 GB RAM na standardním modelu a až 12 GB RAM na Pro. Budeme mít také kapacitu 22,5 W místo 40 wattů. Mate 20 Pro. Pokud jde o operační systém, uvidíme Android 9 Pie běžící na obou terminálech s uživatelským rozhraním. EMUI 9.1.

Začátek série Huawei P30 je velmi pravděpodobné, že k tomu dojde na konci března. Huawei P20 bylo představeno v loňském roce. Nemůžeme však ignorovat, že první jednotky tohoto smartphonu uvidíme na MWC 2019, které se uskuteční koncem února.

Zdroj: QQ

Zdravím z hloubky bytů.