Huawei P30 v obchodech zná jeho vlastnosti a cenu

Huawei P30 Je již v prodeji. Tato nová vlajková loď slavné značky vyniká designem a technickými vlastnostmi, přičemž je nejvýkonnějším modelem Huawei P30 Pro ale stále velmi důležité. Budeme znát všechny podrobnosti tohoto očekávaného terminálu …

Funkce Huawei P30

Tyto Specifikace Huawei P30:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Huawei P30 má prvotřídní technické vlastnosti. Panel typu OLED s rozlišením Full HD + 2340 x 1080p a pohodlná úhlopříčka 6,1 palce ve formátu 19,5: 9. Obrazovka v designu, na horním a dolním konci, P30 Prorámečky jsou téměř zanedbatelné a překvapivě integrují malý horní zářez s kapkou vody. Přestože model Pro nemá ochranu proti vodě a prachu, je chráněn proti postříkání a tělo terminálu je vyrobeno ze skla a je dodáváno v barevných přechodech. Existuje celkem pět barev: černá, perleťově bílá, modrá a světle modrá a oranžově červená. Mimochodem, snímač otisků prstů je integrován do obrazovky.

Paměť, procesor a operační systém

JE Procesor Huawei P30 Je to on Kirin 980čipset téměř stejně výkonný jako SD 855. Pokud jde o paměť, 6 GB RAM se 128 GB ROM, v jedné verzi. S tímto hardwarem nebudeme mít problém s používáním aplikací nebo multimediálních váhových her. A nejnovější operační systém nemohl chybět, Android 9 Pie, prostřednictvím značky, EMUI 9.1.

Buben

Spolu Kapacita 3 650 mAh, Baterie Huawei P30 Je o něco nižší než u modelu Pro a také klesá, pokud jde o bezdrátové nabíjení a reverzibilní nabíjení. Ale jeho samostatnost je více než dost pro těžký hardware a nabíječku, rychlé nabíjení vysoký výkon.

Fotoaparáty

Fotosystém nového mobilního telefonu je vynikající, ale eliminuje některé aspekty, které tento nádherný systém telefonu obsahuje. P30 Pro. Hlavní fotoaparát Huawei P30tři senzory Leicamatka 40 MP (f1,8) druhý širokoúhlý 16 MP (f2.2) a teleobjektiv 8 MP (f2,4). Má funkci optického zoomu 3x (Pro 5x) a hybridní 10x, ISO (systém optimalizace obrazu) pro fotografie a videa. Zůstává zachován moderní software, který je také aplikován na model Pro. To vše nám umožňuje získávat velmi kvalitní obrázky, což znamená, Huawei P20 Pro. Citace přední kamera, 32 MPumožňuje bezkonkurenční selfie.

Spojení

A v sekci odkazů jsou všechny položky průběžně aktualizovány. 4G LTE kat. Přenos dat 16, dvoupásmový WiFi, Bluetooth 5.0. Má připojení NFC, moderní port USB typu C 3.1, ale upřednostňuje také ponechat 3,5 mm zvukový konektor, což je vždy plus a u modelu Pro se nevyrábí.

JE snímač otisků prstů integrovaný do obrazovky A funguje to velmi dobře … Recenze se týkají systému odemykání pomocí obličeje, který se oproti modelu Pro výrazně zhoršil. Pro zvuk máme reproduktor na spodní hraně, ale celkově zvuk dostal i určitou kritiku.

Huawei P30 přináší špičkový trojitý fotoaparátHuawei P30 přináší špičkový trojitý fotoaparát

Cena Huawei P30

JE Cena Huawei P30 Stojí to asi 749 eur, funguje jako špičkový terminál. Galaxy S10.

Výsledky a názory Huawei P30

JE Huawei P30 Je to skvělé špičkové mobilní zařízení s cíleným hardwarem a krásným kvalitním designem. Myslíme si, že mobilní zařízení jsou navržena pro „nižší“ segment špičkových technologických produktů. Huawei P30 Pro opravdu konkurovat nejlepším mobilním zařízením vyšší třídy a stát se lepším konkurentem Galaxy S10.

Oficiální stránka Huawei ve Španělsku