Huawei přináší nový Matepad do Mexika, to je cena, kterou chce Huawei konkurovat iPadu.

Huawei přináší nový Matepad do Mexika, to je cena, kterou chce Huawei konkurovat iPadu.

Společnost Huawei oznamuje uvedení nového dostupného tabletu Huawei Matepad v Mexiku. Zařízení je vybaveno 10,4palcovým displejem FullView čínské společnosti, ochranou očí, funkcemi inteligentní interakce a procesorem Kirin 810.

Doporučujeme také: Unikl možný nový skládací smartphone Huawei Mate V

Váží přibližně 450 g a měří pouze 7,9 mm a jeho rámečky jsou velmi úzké s poměrem obrazovky k tělu 84%, takže plně využijte 10,4 ” plochu obrazovky 2K v rozlišení 2000 x 1200 při 224PPI a 70,8% barevného gamutu NTSC I.

“Detaily obrazu a dynamický rozsah jsou řízeny patentovanou technologií HUAWEI ClariVu Image Enhancement, sadou algoritmů, které optimalizují tmavé obrazy a video scény pro kvalitu obrazu, sytost barev a ostrost.” vysvětluje společnost. Zobrazovací panel je také certifikován společností TÜV Rheinland pro jeho nízké modré světlo, což zaručuje, že při dlouhodobém používání je namáhání očí nositele omezeno na minimum.

Tablet má reproduktory Podporuje Harman Kardon a Histen 6.0, lnebo to vám umožní zpracovat 3D stereofonní zvukové efekty.

(Huawei)

Je poháněn procesorem Kirin 810, výkonnou a efektivní čipovou sadou umělé inteligence vyráběnou 7nm procesem. AČipová sada obsahuje osmijádrový procesor 2,27 GHz se dvěma výkony A76 a šesti efektivními procesory A55.

Prostředky CPU jsou programovány pomocí AI, což umožňuje procesoru dynamicky reagovat na měnící se požadavky uživatelů. Vyhrazený Mali-G52 je součástí GPU Turbo 3.0 a poskytuje lepší výkon zpracování grafiky pro každodenní úkoly a náročnější aplikace, jako je hraní her.

Kirin 810 také obsahuje NPU Da Vinci pro zpracování umělé inteligence a umožnění sofistikovaných nových inteligentních funkcí, které obohacují uživatelský komfort. Tablet je také vybaven velkou 7250 mAh baterií a ve spojení se softwarovými optimalizacemi společnosti Huawei zajišťuje dlouhodobou a užitečnou výdrž baterie.

Tento tým již nevlastní Android s vlastními aplikacemi a operačním systémem MUI 10.1 s funkcemi Huawei, jako je Multi-Window, chat s názvem MeeTime a další.

“HUAWEI MatePad je plně vybaven, aby se uživatelé mohli kdykoli a kdekoli učit a bavit se.” Nový tablet je navržen tak, aby poskytoval lepší zážitek z videohovorů, a obsahuje řadu čtyř mikrofonů, které snižují hluk a snímají zvuk v okruhu pěti metrů. 8 MP širokoúhlý přední fotoaparát; Smart View integruje ovládání pohybu včetně režimu Spotlight a pohybů fotoaparátu. Na HUAWEI MatePad lze navíc použít inteligentní klávesnici a tužku HUAWEI M-Pencil, aby si uživatelé mohli snadno dělat poznámky a vytvářet spontánní kresby.

Do Mexika přijde v Midnight Grey and White. Předprodej začne v obchodě Huawei 23. července a skončí 30. července Za speciální cenu 6 tisíc 999 pesos „obdrží trezor jako dárek pro uživatele tabletů“. Jeho konečná cena bude k 31. červenci 9 999,00 pesos.