Huawei Y6s, mobilní telefon základní úrovně, který se v Y6 2019 vylepšil

Dnes věnujeme pozornost zajímavému telefonu v základním dosahu. O novém Huawei Y6sJedná se o mobilní telefon, který bude uveden na trh v Thajsku a odtud se rozšíří jako všechny mobilní telefony této vynikající série. Mobile je výrazně vylepšená verze Huawei Y6 2019. Pojďme se seznámit s podrobnostmi …

Funkce Huawei Y6s

Vidět Specifikace Huawei Y6s:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka má úhlopříčku 6,09 palce, typ IPS LCD a rozlišení HD + 1560 × 720 pixelů. Podle oficiálního webu zůstává hustota pixelů na 283 PPI a poměr obrazovky k tělu zůstává na 87 procentech. Vizuálně má přední strana stylový vzhled díky 3 prvkům: malému a tenkému zářezu, úzkým bočním okrajům a černému rámečku s logem Huawei ve spodní části. Zatímco design pokračuje, zadní strana je namalována ve dvou tónech, což posiluje mladistvý vzhled. Mobilní, pohybliví. Profil je pouze 8 mm pro dokončení vzhledu. Mobilní telefon je dodáván ve dvou prezentačních barvách, černé a modré.

Paměť, procesor a operační systém

Díky osmijádrovému procesoru Helio P35 s frekvencí 2,3 GHz překonává mobilní telefon standardní model Y6 2019 a aktuálně s pamětí (která je dodávána s Helio P22), což je 3 GB RAM a 64 GB ROM. a 2/32 GB paměti). Slot microSD pojme karty s velkorysým maximem 512 GB. A operační systém je Android 9 Pie s přizpůsobením EMUI 9.1 s předinstalovanými službami Google.

Buben

Toto zařízení je doprovázeno baterií 3020 mAh se standardní nabíjecí technologií 5V / 1A (5W).

Fotoaparáty

Pokud jde o fotosystém, máme 13 MP hlavní fotoaparát jako jediný snímač (s clonou f1,8) a automatické ostření, LED blesk a funkce nahrávání videa s 1080p při 30 fps. Přední kamera má 8 MP snímač (clona f2.0).

Spojení

Máme připojení v Dual 4G, 802.11 n wifi, Direct Wifi, Bluetooth 4.2 a GPS, AGPS a GLONASS navigace. Port je tradiční microUSB, má 3,5 mm audio jack a slot pro Dual SIM. Mezi další senzory patří gravitační, světelné a přibližovací senzory. Zařízení má odemknutí obličejem a snímač otisků prstů pro odemknutí zařízení, což ocení základní telefon. A pokud jde o zvuk, má mobilní telefon inteligentní PA zesilovač a reproduktor „Super Linear“, který má produkovat kvalitní zvuk.

Huawei Y6s je dodáván s úložištěm Helio 35 a 64 GBHuawei Y6s je dodáván s úložištěm Helio 35 a 64 GB

Cena Huawei Y6s

O ní Cena Huawei Y6sOčekává se, že v Thajsku zahájí prodej letos v prosinci za ekvivalent 120 eur.

Výsledky a názory Huawei Y6s

Huawei Y6s Jedná se o základní mobilní řadu s velmi dobrými vlastnostmi pro svůj dosah. Vynikající alternativa, která dnes nenabízí nejlepší poměr nákladů a přínosů, ale nepochybně nebude mít žádné nedostatky následovníků.

Oficiální stránka Huawei ve Španělsku