I Love You je bezplatná hra týdne App Store

Rovněž hlásíme hru vybranou těmi, kteří přicházejí z Cupertina, jako aplikaci týdne. Tentokrát mluvíme o hrách I Love You, hra, která stojí 3,99 EURale po omezenou dobu si jej můžeme zdarma stáhnout až do příštího čtvrtka. Tato hra nemá nákupy v aplikaci, na rozdíl od mnoha her, které Apple nabízí, což je v poslední době v App Storu obtížnější. Jak název této hry napovídá, Love You Ti je jednou z nejroztomilejších her, které v App Storu najdeme.

Hrdina hry se jmenuje Kosmo, vesmírný průzkumník, který musí po galaxii hledat po robotech svoji přítelkyni Novu, protože po nehodě jsou všechny části, které ho tvoří, rozptýleny po celém vesmíru. a Kosmo budete muset udělat vše pro to, abyste je získali zpětaby bylo možné později znovu sestavit a znovu sjednotit. V průběhu hry budeme moci prozkoumávat podivné světy plné bezduchých mimozemšťanů, časoprostorových hádanek a skrytých vzpomínek ke sběru. Jak postupujeme Zjistíme více o historii pohybu mezi Kosmem a Novou.

V průběhu hry si budeme moci vychutnat vynikající vizuální vyprávění se skvělým designem a soundtrackem podle vývojáře. dělá nám husí kůže. Na rozdíl od jiných her, kde musíme platit znovu, abychom si mohli užít nové úrovně s každou aktualizací, vývojář tvrdí, že na tom nadále pracuje, abychom mohli přidávat nové úrovně zdarma. Love You To je kompatibilní s iPad 2, iPhone 4s a iPod touch 5. generace. Minimální verze iOS vyžadovaná pro spuštění aplikace je 8. Abychom si hru mohli užít, potřebujeme na našem zařízení alespoň 300 MB.

Miluji tě, dokud nebudu bit (odkaz na AppStore)

Miluji tě, dokud nebudu bit

Podobné Studio SL

4,49 EUR