Icomania: Dokážete uhodnout všechny ikony?

Icomania

Před několika týdny jsem mluvil o 4 Photos 1 Word, hře pro náš iPad, kde jsme museli spojit 4 fotografie dohromady, takže s písmeny, které nám aplikace dala vytvořili bychom slovo, které odpovídá mezerám to nám dalo aplikaci. Někdy jsme měli problém dosáhnout slova, které hra hledala, ale nakonec jsme Jsem si jist, že se vám podařilo projít úrovní.

V této nové (velmi nové) hře s názvem Icomania 2D slovo za každou ikonou. Ikony mohou zahrnovat širokou škálu témat: charakter, celebrity, značky, kino, země, loga … Proč si myslíte, že k vám mluvím v úvodu ke slovu 4 Obrázek 1? Protože tvůrce Icomania je stejný jako tvůrce hry 4 Photo.

Icomania Má jednoduchý účel: objevit, co nám kresba chce říct. Spolu Rozhraní čistý vstupujeme do hry:

Icomania

Jeden nahoře Hodinky: Téma, kterého se ikona týká, v tomto příkladu Socha svobody v New Yorku. Tady je různé předměty můžeme najít symboly: hudba, postavy, země, herci…

Máme na pravé straně dva typy dílů:

  • Vložte do hledaného slova písmeno
  • Extrahujte dopisy z těch, které navrhuje aplikace.

Icomania

A v Vlevo máme možnost sdílet na sociálních sítích: Twitter a Facebook.. Nejprve se budeme muset připojit k sociálním sítím, abychom mohli zveřejňovat tolik, kolik chceme, a potom tak často. Odvažte se požádat o ikonu své přátele! Co když to vědí?

Icomania

Pokud hrajete za několik ikon, vidíme, že existuje mnoho nepříjemných reklam, které reagují na ikony a procházejí úrovní. Jak odstraníme reklamy? Díky nákupu v aplikaci:Icomania

  • Cena!: Žádné reklamy, 4 další pomůcky a tlačítka Smooth Joker. Tyto funkce si nás váží 1,79 Euro a staženy ze samotné aplikace.

Jste připraveni objevit všechny ikony, které Icomania nabízí? Pojďte si stáhnout hru, je to zdarma!

Aplikace již není k dispozici v App Store

Další informace – 3 hry, které vás udrží na nudných odpoledních hodinách