iDrive: Stojan pro připojení iPadu k libovolnému kolu

To by mohl být nejlepší vánoční dárek pro přítele z iPadu. JE Jezdím jeden Držák iPadu umožňující připojení libovolného volantu. A vypadá skvěle!

Není snadné vydělat ze svého iPadu maximum za jízdy, omezujete se na zbytečné nesmysly, jako je věnování pozornosti silnici nebo oběd. A právě tam přichází iDrive a když to zkusíte, nebudete vědět, jak jste bez něj žili.

Představujeme iDrive, nový způsob, jak zůstat ve spojení s okolním světem na svých oblíbených zařízeních při řízení svého oblíbeného vozidla. Užijte si dobrou knihu při jízdě na motocyklu, zabíjení zabijáckých robotů na cestě do práce nebo procházení internetu na horském kole. S iDrive jste králem silnic.

Pokud si myslíte, že je iDrive pro vás, máte štěstí. Pouze o svátcích Tvůrci iDrive prodávají své produkty za pouhých 8 $! Za takový funkční doplněk směšná cena. Můžete si ji koupit zde.

Možnosti jsou nekonečné: můžete si přečíst životopis Steva Jobse, hrát Angry Birds, surfovat na internetu nebo zjistit své e-maily … to vše za jízdy, díky Jezdím.

Pokud jste si toho ještě nevšimli, je tento produkt falešný. Ale to je velmi špatné. Je vyroben z kartonu a inkoustu. Dodává se v krabici o velikosti Zlaté stránky. Perfektní podváděcí dárek!

(Ah, pokud jste si mysleli Jezdím Byl to dobrý nápad, měli byste se vyhnout veřejné cestě!)

Přemýšleli jste o iDrive? Sdílejte tento článek se svými přáteli na Facebooku, Google a Twitteru pomocí tlačítek, která najdete na začátku a na konci. Děkuji!

Připojení | Koupit iDrive pro iPad