iFlicks 2 převádí vaše videa na přenos do iTunes a můžete je získat zdarma

iFlicks-2

Ačkoli v App Storu již existuje mnoho multimediálních přehrávačů, které vám umožňují prohlížet jakýkoli formát videa na vašem iPhone a iPadu, včetně populárních MKV a AVIVždy je výhodou mít svou multimediální knihovnu přizpůsobenou iTunes, protože váš iPhone, aniž byste museli zabírat cenné místo v používání nativního přehrávače iOS, a také mít možnost využívat možnost „Sdílet doma“ a přistupovat k ní přes WiFi.

Nevýhodou je, že si všichni pamatujeme proces převodu formátu iTunes jako pomalý a složitý. Existují však již aplikace, které vám to umožňují rychle a také poskytují další bonus přidáním všech informací o obálce a filmu, takže vaše knihovna iTunes má působivý vzhled. Jednou z těchto aplikací, která si zaslouží vyniknout mimo jiné, je iFlicks 2Právě spuštěno v Mac App Store a to, co vám ukážeme níže. Také díky jeho vývojáři Můžete získat jednu z pěti licencí, které čerpáme. Níže vám řekneme vše.

Rychlý a snadný proces

iFlicks-03

Postup nemůže být jednodušší: otevřete aplikaci a přetáhněte soubor v původní podobě do okna iFlicks 2 V závislosti na názvu souboru může mít iFlicks potíže s jeho rozpoznáním a stažením všech informací o něm z databáze. film. Ale to je obvyklá věcSnadné rozpoznání a stažení všech dat na internetu. Na kartě „Obecné“ můžeme konfigurovat základní nastavení převodu, včetně různých atributů.

Záložka „Značky“ obsahuje vše o informacích o filmu. Zde můžeme v případě potřeby změnit název filmu.a proveďte vyhledávání ručně kliknutím na lupu vpravo. Aplikace nám také umožňuje ručně změnit stažené informace, pokud si přejeme.

iFlicks-02

Jazykové stopy, titulky … nic z toho pro iFlicks 2 není problém. Můžeme dokonce vytvořit frontu úloh pro převod několika filmů najednou, pro každý s jinou konfigurací. Celý postup je velmi intuitivní a jednoduchý.

Po konfiguraci všeho stačí kliknout na tlačítko „Start“. Film (nebo fronta úloh) se začne převádět do formátu kompatibilního s iTunes. Obvykle se jedná o rychlý proces v závislosti na původním formátu a velikosti filmu. Jako přístup můžete získat následující nápad: „Normální“ film ve formátu AVI trvá přibližně 10 minut. Filmy FullHD nesou něco jiného, ​​ale celkově lze říci, že jde o docela rychlý program.

Po dokončení stačí přetáhněte film do okna iTunes a budete ji mít zahrnuti ve své knihovně, mít k ní přístup z jakéhokoli iPhonu nebo iPadu připojeného k WiFi nebo synchronizovat ručně a připraveno k přidání.

iFlicks 2 je nyní k dispozici za 24,99 € v Mac App Store a kompatibilní s OS X 10.8.3 a novějšími.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Žrebujeme o pět licencí iFlicks 2

Díky vývojáři iFlicks 2 můžete získat jednu z pěti licencí, které jsme pro tuto skvělou aplikaci poskytli. Velmi snadné, musíte pouze splnit tyto požadavky:

  • Sledujte Actualidad iPad na Twitteru. Pokud nás stále nesledujete, můžete tak učinit kliknutím na tlačítko níže.

Sledujte @Act_ipad

  • Pošlete tweet s hashtagem # sorteoiFlicks2enActualidadiPad. Můžete to udělat kliknutím na tlačítko níže.

Tweet # sorteoiFlicks2trActualidadiPad

  • Napište komentář k tomuto příspěvku se svým uživatelem na Twitteru a oblíbeným filmem roku 2015

Existuje termín Čtvrtek 7. května, 23:59 (Španělský čas). Vítězové zde zveřejníme v pátek.

Vítězové dárků

Losování skončilo mezi těmi, kteří splňují požadavkyvítězové:

  • @Celebs
  • @Yavbirah
  • @Serruru
  • @Filmy
  • @Celebs

Prosím, Spojte se soukromě na Twitteru (@act_ipad) Dává vám kód k použití v Mac App Store. Všem moc děkuji za účast a pokud nemáte štěstí v tomto losování, zůstaňte klidní, protože jich bude mnohem víc.