IGTV, toto je požadavek Instagramu proti YouTube, ale pouze vertikální

Poté, co jsme viděli, jak videoplatformu vytvořenou Facebookem používá stále méně uživatelů, kvůli neustálým změnám v předvolbách, ať už nás Facebook považuje za zajímavé nebo ne, nedávno sociální síť sociálních fotografií Nová video platforma s názvem IGTV nebo stejná: Instagram TV.

Instagram chce být alternativou k YouTube, přestože má všechna videa nahraná na tuto platformu. by mělo být vyryto svisle. Vertikální? Ano. Navzdory skutečnosti, že spotřeba videa prostřednictvím mobilních platforem výrazně vzrostla, není to jediný způsob, jak to udělat, takže se odlišuje od typu uživatele, který má nejprve rád videa v tomto formátu.

Pro začátečníky je hra nejpopulárnějších her vynechána z rovnice, jako jsou výukové programy všeho druhu, hudební videa a jakýkoli obsah, který nemá smysl zaznamenávat svisle. Pokud nápad Alternativa k YouTubeAbych byl upřímný, myslím, že to není správná cesta.

Společnost pozvala na prezentaci této akce konané v San Francisku některé z nejvíce sledujících z hlavních zemí, kde se tato aplikace používá nejvíce. Videa budou mít maximální dobu jedné hodiny a abyste si mohli tuto novou službu užít, musíte použít aplikaci IGTV. Jakmile ji otevřete, zobrazí se videa zveřejněná lidmi, které sledujeme.

Chce upoutat pozornost Instagramu ovlivňovatelé a další YouTubers přijdou na vaši platformu a vytvoří obsah. budou si moci vydělat peníze. První problém, se kterým se setkáme, je ten, že pokud sociální síť Facebook chce kvalitní videa, bude je vždy nutné zaznamenávat pomocí mobilního telefonu, což pochybuji, že jsou tvůrci ochotni udělat. Platforma využila této události k ověření, že počet aktivních uživatelů na platformě je 1 000 milionů.

U mě se to nepočítá. A s tebou? Máte rádi pouze vertikální videa, která nám nabízí IGTV?

Volný, uvolnit