Informace o veřejné dopravě v Madridu jsou nyní k dispozici na Apple Maps

Před několika týdny začaly kolovat zvěsti, že Madrid spolu s dalšími evropskými městy začne dostávat informace o veřejné dopravě ve španělském hlavním městě. Od té doby, alespoň doposud, jsme o něm znovu neslyšeli. Mapová služba společnosti Apple již nabízí informace o veřejné dopravě v Madridu, což je možnost, která umožní komukoli navštívit město Cestujte pohodlně bez taxi, Uberu nebo půjčovny autpokud je v doméně služby veřejné dopravy.

Informace poskytované společností Apple Maps prostřednictvím její mapové služby;

  • Madridské metro
  • Městská dopravní společnost v Madridu
  • Předměstský Madrid

Jelikož byla tato nová služba právě implementována, může někdy selhat nebo přestat fungovatale s trochou trpělivosti budou tyto problémy rychle vyřešeny. Poslední města, která měla možnost zobrazit informace o veřejné dopravě, byla Adelaide (Austrálie), Singapur, Detroit (Michigan) a Ontario (Kanada).

V současné době se nezdá, že by jakékoli další španělské město dostalo tyto informace brzy, a to od doby před zavedením této služby. zobrazuje umístění hlavních zastávek metra, autobusů a vlakůStejně jako v Madridu, když jsme zveřejnili první zvěsti o této možnosti.

V současné době a podle některých uživatelů služba nabízená společností Apple v Madridu informací o veřejné dopravě ponechává trochu přání Aplikace CityMapper je v tomto ohledu nejlepší volbou. S přibývajícími dny a týdny bude tato služba pravděpodobně fungovat mnohem jemněji a optimálněji. Čas od času.