Informace unikly z možného nového skládacího smartphonu Huawei Mate V Toto bude nástupce Mate X a pokračování flexibilní zobrazovací technologie v Huawei

I když je zřejmé, že skládací smartphony nejsou trendem roku 2019 nebo nejvíce podporovaným trendem ve vývoji nových vlajkových lodí, Huawei pokračuje v hledání inovací v této nové technologii a další skládací smartphone bude mít název Mate V.

Na rozdíl od Samsung Galaxy Fold and Flip dostal Mate X mnohem stabilnější a méně riskantní design pro každodenní použití, ale sdílel stejné nevýhody jako jeho protějšky, je jasné, že se Huawei pokusí opravit v příští generaci. smartphony s flexibilním displejem.

Tyto informace přicházejí poté, co čínská značka zaregistrovala nový patent pro registraci třídy 9 na EUIPO (Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví), což jasně ukazuje, že se jedná o zcela nový smartphone.

Stejně tak se ukazuje, že název tohoto patentu bude ve skutečnosti spadat pod Mate V jako nová skládací řada smartphonů, která prakticky odstraní všechny nevýhody řady Mate X jako prototypu zařízení.

Jednou z teorií je, že Mate X není další verzí, ale spíše podobnou verzí s novými Moto Razr a Galaxy Flip, aby se tato technologie flexibilního zobrazení mnohem bezpečněji přizpůsobila běžnému používání. .

I když po úniku neexistují žádné konkrétní informace, samotný patent naznačuje, že projekty značky spolu s projekty příštího roku společnost Huawei odhalí na konci roku, kdy bude představena další vlajková loď a řada technologického vývoje. .

Je jasné, že budoucnost společnosti Huawei je nejistá, poté, co bylo vetování značky v USA uznáno jako národní bezpečnostní hrozba. Tato společnost však nadále roste jako jeden z předních světových vývojářů technologií, ať už v oblasti smartphonů nebo ve vývoji nových technologií pro telekomunikace.