Infuse se připojuje k šílenství iPhone X Dark Mode

Příchod technologie OLED s novým iPhonem X do telefonu Apple znamená, že něco, co mnoho uživatelů postupně požaduje, přichází do cesty: Dark Mode. Ať už jde o estetiku nebo energetickou účinnost, mnoho uživatelů dává přednost černému pozadí před bílým.je také mnohem pohodlnější užívat si obsah za zhoršených světelných podmínek.

Jak by mohl být Infuse jinak, chtěl být jednou z prvních aplikací, která tuto možnost využila a Ačkoli je to pouze pro iPhone X, právě aktualizovalo svou aplikaci a přidalo možnosti Dark Mode. Všichni uživatelé aplikace mohou těžit, bez ohledu na jejich zařízení, jsou nové možnosti přizpůsobení oblíbených položek, vylepšení výkonu a opravy chyb.

Toto je jedna z našich oblíbených aplikací pro vaše výhody. Infuse se stal nejlepším multimediálním přehrávačem pro naše iPhone, iPad a Apple TV, se schopností přehrát jakýkoli formát videa pomocí enormní síly procesoru zařízení Apple a dělat to naprosto hladce. Na rozdíl od Plexu nepotřebujeme stavět žádné serverymožnost přehrávat soubory z pevného disku přímo připojeného k naší síti, dokonce i na Apple TV.

S novým tmavým režimem si mnoho uživatelů konečně užije rozhraní, které dlouho hledali, což přispívá ke snížení spotřeby baterie, protože to znamená, že na OLED displejích, jako je iPhone X, je černý pixel vypnutý. bez energie. Tato možnost není ve výchozím nastavení povolena, ale lze k ní rychle přistupovat na kartě Obecné v nastavení aplikace.. Můžeme také přizpůsobit obrazovku oblíbených položek přidáním jakékoli kategorie, do které přejdeme.

Infuse Pro 5 (AppStore Link)

Infuse Pro 5

Firecore, LLC

29,99 EUR

Volný, uvolnit

Infuse je k dispozici jako bezplatná aplikace, kterou si můžeme po omezenou dobu vyzkoušet. a poté použijte možnost „Pro“ na základě předplatného různými metodami (0,99 EUR měsíčně, 9,99 EUR ročně a 49,99 EUR po celou dobu životnosti) nebo jako placená aplikace za 16,99 EUR, což vám poskytne všechny aktualizace, dokud nebude vydána nová verze. dává právo přijímat.