InnJoo SuperB, nový cenově dostupný tablet pro ty, kteří si chtějí užít zábavu

InnJoo SuperB, nový cenově dostupný tablet pro ty, kteří si chtějí užít zábavu

Dnes jsme vám chtěli povědět o novém tabletu, který společnost Innjoo uvedla na trh. O novém InnJoo SuperBIdeální pro ty, kteří si chtějí užít multimediální zábavu nebo ji použít pro podnikání.

Mezi jeho vlastnosti InnJoo SuperB snad nejnápadnější 10,1 palcový displej. Displej s rozlišením HD s panelem IPS. Díky této obrazovce si ji můžete užít, pokud ji chcete používat jako multimediální přehrávač, něco běžného v nadcházejících měsících … Další funkcí, která nám pomáhá, je, že nabízí více baterií než výrobce. 15 hodin hracího času. Umožní nám to vidět všechny tyto televizní seriály nebo filmy, které jsme si stáhli …

InnJoo SuperBInnJoo SuperB

Funkce InnJoo SuperB

Je čas, abychom to věděli Funkce InnJoo SuperB. A postupně budeme znát každý z jeho nejdůležitějších aspektů.

Napájení

V těle tohoto tabletu najdeme CortexTM A7 se čtyřjádrovým grafickým procesorem 1,3 GHz a Mali-400 MHz, rozšiřitelným až na 64 GB prostřednictvím SD karty, 2 GB RAM a 32 GB ROM.

Nemůžeme říci, že je to nejvýkonnější konfigurace na světě … ale bude to více než dost pro správu našich multimediálních souborů.

obrazovka

Snad nejlepší na tomto tabletu je, že má 10,1 palcový displej s technologií IPS dosahující rozlišení 1280 x 800 pixelů. Více než dost pro potěšení.

Spojení

Pokud jde o konektivitu, tento nový tablet Innjoo přichází s nejnovější generací WiFi připojení a Bluetooth. Můžeme se také připojit k jakékoli mobilní síti, protože integruje 3G.

Buben

Jak jsme vám řekli dříve, baterie nabízí díky své baterii 4000 mAh více než 15 hodin přehrávání a téměř 300 hodin pauzy.

InnJoo SuperBInnJoo SuperB

InnJoo SuperB cena

Společnost v současné době nehlásila Cena InnJoo SuperB ale toto je produkt nízké střední třídy … a neměl by být vyšší než 150 eur.

Zdravím z hloubky bytů.