InnJoo SuperB, nový cenově dostupný tablet pro ty, kteří si chtějí užít zábavu

Dnes jsme vám chtěli povědět o novém tabletu, který společnost Innjoo uvedla na trh. O novém InnJoo SuperBIdeální pro ty, kteří si chtějí užít multimediální zábavu nebo ji použít pro podnikání.

Mezi jeho vlastnosti InnJoo SuperB snad nejnápadnější 10,1 palcový displej. Displej s rozlišením HD s panelem IPS. Díky této obrazovce si ji můžete užít, pokud ji chcete používat jako multimediální přehrávač, něco běžného v nadcházejících měsících … Další funkcí, která nám pomáhá, je, že nabízí více baterií než výrobce. 15 hodin hracího času. Umožní nám to vidět všechny tyto televizní seriály nebo filmy, které jsme si stáhli …

InnJoo SuperBInnJoo SuperB

Funkce InnJoo SuperB

Je čas, abychom to věděli Funkce InnJoo SuperB. A postupně budeme znát každý z jeho nejdůležitějších aspektů.

Napájení

V těle tohoto tabletu najdeme CortexTM A7 se čtyřjádrovým grafickým procesorem 1,3 GHz a Mali-400 MHz, rozšiřitelným až na 64 GB prostřednictvím SD karty, 2 GB RAM a 32 GB ROM.

Nemůžeme říci, že je to nejvýkonnější konfigurace na světě … ale bude to více než dost pro správu našich multimediálních souborů.

obrazovka

Snad nejlepší na tomto tabletu je, že má 10,1 palcový displej s technologií IPS dosahující rozlišení 1280 x 800 pixelů. Více než dost pro potěšení.

Spojení

Pokud jde o konektivitu, tento nový tablet Innjoo přichází s nejnovější generací WiFi připojení a Bluetooth. Můžeme se také připojit k jakékoli mobilní síti, protože integruje 3G.

Buben

Jak jsme vám řekli dříve, baterie nabízí díky své baterii 4000 mAh více než 15 hodin přehrávání a téměř 300 hodin pauzy.

InnJoo SuperBInnJoo SuperB

InnJoo SuperB cena

Společnost v současné době nehlásila Cena InnJoo SuperB ale toto je produkt nízké střední třídy … a neměl by být vyšší než 150 eur.

Zdravím z hloubky bytů.