Inovace MWC 2017, Alcatel U5, A3 a A5 LED od společnosti Alcatel

Inovace MWC 2017, Alcatel U5, A3 a A5 LED od společnosti Alcatel

MWC zahrnuje také méně známé značky v telefonním světě. Je zde také místo pro značky, které nejsou LG, Huawei nebo Samsung. To je také případ značky Alcatel, značky, která v posledních letech upoutala pozornost svými terminály. Uvidíme Alcatel U5, Alcatel A3 a Alcatel A5 LED.

Inovace MWC 2017, Alcatel U5, A3 a Alcatel A5 LED od společnosti AlcatelInovace MWC 2017, Alcatel U5, A3 a Alcatel A5 LED od společnosti Alcatel

Specifikace Alcatel U5

Máme co do činění s nekvalitním, ale nekvalitním terminálem. Alcatel U5 má 5palcovou obrazovku, ale s rozlišením FWVGA (854 × 480 pixelů).

Váš procesor je Čtyřjádrový na 1,1 GHz a má 1 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti lze rozšířit. Fotoaparát je umístěn pouze v zadní oblasti s 5 Mpx.

Specifikace Alcatel A3

Jdeme o stupeň výše v sortimentu výrobce. V tomto případě máme 5 palcový displej s rozlišením 1 280 × 720, což je dnes běžné.

Má procesor Čtyřjádra na 1,2 GHz a 1,5 GB RAM. Kromě toho se interní úložiště zvýší na 16 GB a kamera má nyní rozlišení 13 MP.

Funkce Alcatel A5 LED

Poslední z představených modelů je také nejvýraznější svým zadním krytem s LED obložením. V této oblasti vidíme oznámení o nových oznámeních a dokonce i vzory, které jsme si sami naprogramovali. Podívejme se, jak baterie odolává této funkci.

Pokud jde o další funkce, máme 5,2palcovou obrazovku s HD rozlišením. Osmijádrový procesor 1,5 GHz, rozšiřitelná interní paměť 16 GB, 2 GB RAM a 8 Mpx fotoaparát v zadní části. Na přední straně je jeden 5 Mpx a oba mají LED blesk.

Nová cena od společnosti Alcatel

Žádný ze tří nabízených modelů nemá oficiální cenu ani datum uvedení na trh. Samozřejmě se od nich neočekává, že to bude trvat příliš dlouho, ne příliš vysoká cena.