Instagram a Facebook Messenger začaly slučovat zprávy

Takto začala debata mezi ano a ne. Zvěsti se měnily každý den, ale nakonec Facebook Messenger, Instagram a WhatsApp budou sloučeny. A to natolik, že sloučení Instagramu a Facebook Messengeru je již realitou.

Cíl Marka Zuckerberga je jasný: Bitva s Apple iMessage. Také není nutné mít obě aplikace, jmenovitě Facebook Messer a Instagram, aby bylo možné chatovat pomocí této kombinace, ale je k nim přístup i s jednou aplikací.

Jak používat kurzívu, tučné písmo, přeškrtnutí a podtržení na Instagramu

Navíc si pamatujeme, že pro používání Facebook Messenger není nutné mít Facebook profil nebo nainstalovanou aplikaci sociálních sítí.

Toto oznámení vidí někteří uživatelé ve Spojených státech, takže je to jen otázka času a trpělivosti. Facebook Messenger a Instagram se dostanou do Evropy v jedné aplikacia tedy do Španělska.

Na snímku můžete vidět některé klíčové funkce této unie, tj. Budeme mít rozhraní s barevnými chaty, emodži reagovat, posunutím odpovědět (WhatsApp existuje už dlouhou dobu) a (samozřejmě) možnost chatovat s našimi přáteli, kteří mají Facebook.

Říkáme, že je to zřejmé, protože pokud se jedná o Instagram a Facebook Messenger Union, předpokládá se, že můžeme chatovat s našimi přáteli z Facebooku.

Aktualizace obou aplikací to nejen přinášejí, ale pokud přejdeme na Instagram a chceme místo vidění ikony papírového letadla zadat naše soukromé zprávy (známé také jako DM), Uvidíme ikonu Facebook Messenger.

Jejich záměry s tím jsou již jasné a Mark Zuckerberg nejen konkuruje iMessage, ale také Chcete na své sociální sítě přivést co nejvíce provozu.

Pamatujme, že samotný WhatsApp přesáhl 1 500 milionů uživatelů po celém světě. Když se připojíte k alianci, budeme před možností. povídejte si se všemi našimi přáteli, ať jsou kdekoli a bez vstupu a opuštění různých aplikací. Samozřejmě se musíme ujistit, že pokud služba klesne, všechno spadne. Víceméně tak, jak je to nyní.

Podívejte se na Instagram přímo z vašeho počítače

Přes: The Verge