Instagram bude zobrazovat videa IGTV na časové ose

Poslední tah Instagram pravděpodobně se to mnoha uživatelům líbí nebo ne. Pravda Instagram brzy na své časové ose zobrazí videa IGTV Pokus o lepší propagaci této platformy může být poněkud zoufalým opatřením.

IGTV Narodilo se, aby konkurovalo YouTube před několika měsíci, ale pravdou je, že to vypadá příliš komplikovaně. Jeden Samostatná aplikace pro Instagram, soustředit se celovečerní videa (Do 1 hodiny), aby si uživatelé mohli nahrát své vlastní karty nebo zobrazit ostatní

Nyní možnost IGTV videa může se objevit instagram časová osaI když je to jen malá část, je to pravděpodobně zajistit větší viditelnost lépe propagovat tuto službu

Obrázek - Instagram zobrazí videa IGTV na časové ose

Náhled celého videa

Jak bude tato inovace fungovat? Zatímco uživatel prochází časovou osu a provádí typické posouvání, sociální síť zobrazí profily IGTV lidí, které by mohli chtít sledovat. Jeden by se objevil zobrazit náhled videa na několik sekund nebo minut takže jsem viděl, o co jde.

Jak mohu skrýt své Instagram Stories před některými následovníky?

Po stisknutí platforma uživatele zve přejděte na IGTV a podívejte se na celé video ta osoba. Máte možnost dát lajk od IGTV, sdílet jej v soukromé zprávě, nebo dokonce zanechat komentář nebo jej uložit mezi oblíbené.

Toto je formát objevte více nového obsahu Delší videa o lidech z Instagramu na uživatele, které můžete sledovat na Instagramu, ale ne na IGTV. Zároveň větší viditelnost všech těchto profilů pomocí videí na IGTV.

Tato funkce v současné době není k dispozici ani pro iOS, ani pro Android, ale očekává se, že se netrvá dlouho, než se objeví. náhledy budou umístěny do vašeho zdroje s příspěvky od lidí, které sledujete.

Takže brzy víš Instagram bude zobrazovat videa IGTV na časové ose Zajistit lepší viditelnost pro uživatele používající tuto platformu, která tvůrcům umožňuje nahrávání videa až 10 minut nebo až 1 hodiny.

Hublaagram, získejte následovníky, lajky a komentáře na Instagramu zdarma

Co si myslíte o tom, že Instagram brzy zobrazí videa IGTV na vaší časové ose?