Instagram již umožňuje označování na videích

Nahráváte na svůj profil Instagram příliš mnoho videí? Jednou z nových funkcí týkajících se tohoto obsahu je: Instagram vám umožní označovat lidi na videíchjak je to u fotografií již dlouho možné.

Instagram Nikdy nás nepřestane udivovat malými, ale užitečnými novinkami, jako je nově přidaná GIFS, něco, co uživatelé určitě hodně využijí.

V tomto případě se jedná o nový parametr, který se brzy dostane ke všem uživatelům. Účty Instagram. Stejně jako u fotografií, i při označování lidí ve videích, která nahráváte, uvidíte, že jste označeni v jednom.

Obrázek - Instagram nyní umožňuje označování videí

Aktualizujte Instagram

Můžeš Označte na videích jednoho nebo více svých přátel z InstagramuProtože však značky nejsou konečné, ale lze je kdykoli změnit, můžete je z tohoto videa kdykoli odebrat.

Proč se značka „Dotazy“ nezobrazuje na Instagramu?

Možnost označovat lidi ve videích je velmi jednoduchá. Měli byste nahrát video jako obvykle a mezi obrazovkami, které se objeví, na které můžete umístit filtry a další, najdete ho nový parametr značky.

Bude umístěno těsně nad možností „přidat umístění“ videa a „označit lidi“. Jeho stisknutím můžete použít vyhledávání a začít přidávat přátele, které chcete, kamkoli do videa.

Po dokončení a dokončení nahrávání videa se zobrazí ve vašem profilu a vlevo dole přítomnost značek Kliknutím na nějaký typ gravírování uvidíte, kteří lidé jej označují.

Proč Instagram vám umožňuje označovat videa na videích Neměli byste mít větší nepříjemnosti než aktualizaci aplikace Instagram na telefonu iPhone nebo Android, jinak budete muset počkat na nové aktualizace později.

Instagram odebere hashtagy z komentářů