Instagram konečně přidal možnost sdílení z kotouče

Instagram-8.2-pro-iOS-iPhone-screenshot-001

Instagram se vždy vyznačoval tím, že jde když fouká vítr. Na rozdíl od Facebooku se vývojáři aplikace vždy snažili co nejdříve vyhovět požadavkům uživatelů a rychle vyřešit problémy, které aplikace v některých aktualizacích přináší.

Ale když mluvíme o Instagramu, jediné, co můžeme najít, je aroganceNafoukaný, jako je WhatsApp, který vám umožní dělat, co chcete a kdy chcete. Před několika dny jsme vás upozornili, že bylo změněno rozhraní Instagram API, což způsobí, že přestanou fungovat všechny aplikace, které jim umožňují zobrazit zeď Instagramu.

Tímto způsobem je to jediný způsob, jak zobrazit a zveřejnit fotografie našich přátel nebo lidí, které právě sledujeme. Prostřednictvím oficiální aplikace, protože aplikace třetích stran přestaly fungovat. Abychom to ale mohli udělat, musíme otevřít aplikaci a udělat to z Instagramu, než budeme moci tento úkol provést pomocí rozšíření, která tento druh úkolu usnadní.

Když ale chceme po této aktualizaci nahrát video nebo fotografii, můžeme to udělat přímo z kotouče. Nejenže nám to umožňuje přidávat fotografie nebo videa do našeho účtu Instagram, ale můžeme také předstírat, že jsme v aplikaci, takže nám to z aplikace nebude chybět.

Abychom mohli sdílet z rozšíření, musíme kliknout na Sdílet a na konci prvního řádku s ikonami kliknout na Více. Poté se zobrazí všechny ikony aplikací, které můžeme přidat do nabídky sdílení. Budeme muset přesunout kartu Instagram aby to bylo viditelné a mohli jsme sdílet fotografie a videa bez otevření aplikace.

Instagram (odkaz na AppStore)

Instagram

Instagram, Inc.

Volný, uvolnit