Instagram navrhne zablokovat určité lidi

Instagram Funguje to v zajímavé funkci. navrhne zablokovat určité lidia to je určeno pro integraci s Facebook Messenger, což se pravděpodobně stane v příštích měsících.

Vypadá to, že Instagram tyto návrhy velmi zviditelní, jednoduše přidá ikonu „+“ do seznamu blokovaných kontaktů. Tam nám ukáže některé profily, které bychom možná chtěli zablokovat, protože pravděpodobně již jsme je zablokovali na Facebooku.

Jak nahrávat fotografie do Instagramu z počítače

Tuto novinku odhalil na Twitteru italský vývojář Alessandro Paluzzi, který již v minulosti vylepšil některé funkce Instagramu. Ukázalo to dokonce i snímek obrazovky. nová ikona „+“:

Pravděpodobnost se v aplikaci Instagram stále neobjevuje, v jejím kódu se objeví, až když ji vývojáři testují. I když je zahozeno, pokud nefunguje podle očekávání, tyto zprávy se k uživatelům často dříve či později dostanou.

Nejprve to tak vypadá Návrhy Uživatelé na Facebooku a Messengeru budou blokovániI když není jasné, zda bude e-mail nebo telefonní číslo položky zkontrolováno pouze na shodu, nebo zda budou důkladně analyzovány další možné odkazy.

V té době musel Facebook dokonce přestat sdílet data s WhatsApp, ale pomalu všechny vaše aplikace integrují a shromažďují velké množství osobních údajůJe na úrovni konkurentů, jako jsou Google, Microsoft a Apple.

Možná také navrhujete blokovat lidi na základě jiných kritérií. Například Instagram detekuje nepříjemné komentáře a tyto informace lze použít k eliminaci profilů, které nás v minulosti trápily.

Doporučení v žádném případě nebudou založena na velmi vážném chování, protože pokud jsou jedním z důvodů blokování účtů Instagramu, sociální síť je již pravděpodobně v akci.

Volba Zdá se, že Instagram pravděpodobně blokuje dříve blokované kontakty na FacebookuMezitím pracuje na ukončení integrace mezi přímými zprávami Messenger a Instagram (DM).

Jak používat kurzívu, tučné písmo, přeškrtnutí a podtržení na Instagramu