Instagram nyní ukazuje, zda jsou informace nesprávné

Instagram rozhodl se proto zakročit proti falešným zprávám a podvodům varovat, pokud jsou informace nesprávné Prostřednictvím fotografie nebo videa na časové ose nebo dokonce zprávy pokrývající obsah z příběhů.

Instagram dlouho kontroloval falešné informace pro uživatele ve Spojených státech a nyní zbytek světaVčetně Španělska a Latinské Ameriky.

Možná drama Instagram, aby se zabránilo kontroverzi nezávislí ověřovatelé rozhodne, zda je příspěvek špatný nebo částečně špatný. V některých případech je stejný obsah zkontrolován několika různými validátory.

Oznámení „Falešné informace“ na Instagramu vypadá takto:

Tento příklad jsme našli na fotografii, která povzbudila odříznutí ventilů kol, což naznačuje, že vláda jim umožnila sledovat naši polohu pomocí štítků RFID.

Jedná se zjevně o nepravdivé informace, a to nejen proto, že vlády tento systém nepoužívají, ale také proto, že vyříznutí ventilů deaktivuje kola a značka RFID ve skutečnosti nebude sloužit k určení geografické polohy automobilu:

Velká část dezinformací bude složitější, včetně zpráv od politických stran a společností, které se snaží ovlivnit veřejnost, ale je to alespoň krok správným směrem.

V těchto případech, pokud klikneme na možnost „Zobrazit důvod“, který potvrdil fakta a stručný popis problému v poště:

Instagram toho využije Rozpoznávání obrazu k detekci variací stejného podvodua informace označené na Facebooku jako nepravdivé budou použity také na Instagramu.

Společnost nezacházela příliš podrobně o tom, jak rozhoduje, které fotografie nebo videa by měla být porovnána, pouze ukazuje, že je založena na kombinaci stížností uživatelů a vlastní technologie.

taky vyhledávač a část „Objevit“ již nebudou zobrazovat účty, které šíří nepravdivé informace v minulosti, zejména pokud znovu páchají trestnou činnost.

Dnes jsme viděli nový režim „Design“ pro Stories, takže se zdá, že Instagram stále pomalu, ale neustále pracuje na přidávání nových funkcí.

Vyvarování se dezinformací je důležité nejen pro uživatele, ale také pro samotnou sociální síť. Příjmy Instagramu pocházejí hlavně z reklam a inzerenti neradi vidí své značky spolu s podvody, falešnými zprávami nebo jiným kontroverzním obsahem.

Nakonec z toho máme prospěch všichni podvody budou na Instagramu méně častéStejně jako WhatsApp už dávno filtruje falešné zprávy ve volbách, přinejmenším v některých zemích.

Proč vidím oříznuté příběhy Instagramu?

Co si myslíte o rozhodnutí Instagramu? Považujete to za nutné, nebo si myslíte, že na internetu zjistíte nepravdivá fakta?