Instagram odebere hashtagy z komentářů

Při přidávání samozřejmě dostanete i pihy hashtags na fotografiích, které jste nahráli Instagram. Sociální síť spravovaná Markem Zuckerbergem, odebrat hashtagy z komentářů.

Nenechte nikoho paniku, jen tým Instagram hledají lepší způsoby, jak prezentovat hashtagy a nesmí být zneužívány. Není to tak dávno, co YouTube také podnikl některé strategické kroky se značkami, a zdá se aplikace sociální fotografie následuje pozorně.

WhatsApp vás ochrání před virovými připojeními

Sbohem hashtagům na Instagramu?

Obrázek - Instagram odstraní z komentářů hashtagy

Tyto změny značeka podle @wongmjane musí změnit pořadí. hashtags vložili jsme ručně popisy fotografiído sekce pod příspěvkem, kde můžeme vybrat značky, které chceme přidat.

Prozatím, podle uživatele Twitteru, žádná omezení, žádná omezení V počtu značek v každém příspěvku.

Pozor na e-mail: „přihlaste se na Facebook jedním kliknutím“, je to podvod

Bezpochyby se jedná o nutný make-up a lepší prezentace, která je mnohem kompatibilnější s aktuálním Instagramem, který všichni používáme celé hodiny.

Od této chvíle, opravdu, protože aplikace byla aktualizována, hashtags budou skutečné štítkya již nebude součástí textu popis každého obrázku které jsme nahráli na sociální síť.

Žádné datum vydání této aktualizace InstagramMusíme se proto postarat o to, jakým směrem je tento obnovený aspekt. hashtags.

Instagram Stories přidá nálepku „Quiz“ s otázkami s výběrem odpovědí.

Co si myslíte o změně rozhraní? Myslíte si, že je něco takového nutné? Usnadňuje zadávání hashtagů nebo upřednostňujete stávající?