Instagram požádá DNI o potvrzení identity některých účtů

Instagram běží na novém systému ověřit účtyjeden z nás DNI fotografie nebo jakýkoli jiný úřední doklad prokazující, kdo je za profilem.

Instagram obecně nevyžaduje, abychom odhalili, kdo jsme, ale všechny aplikace na Facebooku shromažďují spoustu osobních údajů. Mezi důvody, proč Instagram blokuje účet, patří krádež identity, ale ne používání aliasů nebo aliasů.

Nyní víme, že Instagram běží na systému. zkontrolujte některé související účty. Alessandro Paluzzi, vývojář aplikací, který v minulosti prozradil informace o Instagramu, našel tuto funkci v kódu aplikace.

Jak přidat odkazy na Instagram Stories

I když to ještě nebylo aktivováno, můžete vidět obrazovku, na které jsme. Požádejte o fotografii našeho průkazu totožnosti, řidičského průkazu nebo pasu:

V zásadě se nezdá, že by cílem byly účty ověřené modrým šekem, nebo veřejné osobnosti nebo ovlivňovatelé. V tomto případě lze použít ovládací prvek podobný Facebooku, který vyžaduje přesnost DNI. velmi rozsáhlé účty s nejasným původem.

Vzhledem k nárůstu falešných zpráv a podvodů, které ovlivňují dokonce volby v některých zemích, mnoho sociálních sítí detekce podivného chování: intervence vlád jiných zemí, dezinformační sítě a jiné formy podvodů.

Twitter dokonce uzavřel politické spamové účty ve Španělsku jako důkaz rozsahu problému. Manipulace na Instagramu nikdy nebyla tak vážným problémem, ale zjevně to chce zastavit, než se to zhorší.

Pokud jeden Pokud profil vyvolává podezření, může požádat o vaše ID Nebo se zdá, že alespoň vaším záměrem je ověřit vaši totožnost. Ve skutečnosti, když si Instagram myslí, že se právě šíří podvod, ukazuje to, že informace jsou špatné.

Logickou věcí ve Španělsku je, že je požadován DNI, bude to tedy globální funkce příslušné dokumenty budou použity ve všech zemích, řidičský průkaz, sociální zabezpečení nebo jiné. Ve skutečnosti bude na obrazovce odkaz na centrum nápovědy (zatím nefunguje), abychom věděli, který vlastní obrázek musíme poskytnout.

Instagram říká, že doklad totožnosti bude používán pouze interně, nebude viděn jinými uživateli, a Odeberte ze svých databází maximálně 30 dní.

Budeme si muset počkat, až uvidíme, jak bude tento systém implementován. mnoho uživatelů nechce dát své ID na InstagramDoufáme však, že budou požádáni pouze uživatelé, kteří jsou podezřelí z manipulace veřejného mínění s falešnou identitou.

Toto jsou nejlepší filtry Instagramu