Instagram pracuje na štítku, který má darovat z důvodu solidarity

Instagram nabízí všeho druhu samolepky Zábavná pro příběhy, ale teď jedna důvody solidarity. Bylo propuštěno, že Instagram pracuje na štítku, který umožní. dary Snadné a rychlé pro nevládní organizace.

Značnou část popularity Instagramu mají příběhy plné zajímavých možností, jako jsou filtry pro fotografie a videa nebo Boomerang. Kromě toho a štítek pro téměř cokoliStejně jako GIF, začíná hudba, otázky nebo odpočítávání.

Kód Instagramu odhalil, že vyvinul nálepku navrženou k jeho výrobě. dary na humanitární a solidární účely. Samotná společnost potvrdila své plány na spuštění v průběhu roku 2019 a varovala, že je zatím ve velmi předběžné fázi.

Sticker Studio, přeměňte jakýkoli obrázek na nálepku pro WhatsApp

Neměli bychom zapomínat, že Instagram prošel velkým redesignem a může se vyrovnat nové nálepce. Přístup Skryté soubory aplikace, Pohled Slouží následující funkci k poskytnutí daru:

Po objevení této budoucí inovace někteří nedůvěřovali skutečným záměrům podniku. Zdálo by se, že cílem bude získat jeho počet. kreditní karta ponechte (alespoň ne smazané), aby bylo později snadnější a přímější nakupovat na Instagramu.

Je příliš brzy vědět, co se stalo označení z dary z InstagramZdá se však, že sociální síť se snaží pomoci nevládním organizacím získávat peníze na různé charitativní účely, přinejmenším mezi uživateli internetu.

Objevte čísla darů 7980XX prostřednictvím SMS

Co si myslíte o dárcovském štítku? Myslíte si, že Instagram s touto myšlenkou pomůže důležitým organizacím?

Prostřednictvím: TechCrunch