Instagram pracuje na účtech filtrovaných ovlivňovatelů v Direct

vlivní a InstagramJsou momentem. Instagram pracuje na konkrétních účtech pro ovlivňující Filtry ve směrech.

Více na módní sociální síti právě teď profesní účty Více než běžné účty a význam této sociální sítě pro influencery je dobře známý všem.

Instagram je ve zprávách několik dní, první věc, kterou jsme slyšeli o sociální síti Radikální změna, kterou budeme v krátké době překvapeniPozději, téměř aniž by si to uvědomili, se hlasy dostaly ke směrnicím a objevily se také zprávy o těchto směrnicích, protože sociální síť přesunula některá tlačítka.

Dejte si pozor na falešný e-mail Netflix, který dává televizi

Soukromé profily na Instagramu pro influencery

Obrázek - Instagram pracuje na účtech pro filtrované ovlivňující v Direct

Sociální síť vlastněná Facebookem, ale spravovaná Adamem Mosserim, je určena pro profily, které přesouvají velké publikum ovlivňovatelé.

Jedná se o nové účty s dosud neznámými nástroji. Některé z těchto nástrojů Filtry ve směrech. Filtry máme na mysli filtry zpráv, nikoli masky příběhu. Takže můžeme filtrovat zprávy od přátel, cizinců, jiných společností atd. I když to bylo vzato.

Zprávy mohou pokračovat a klasifikovat je jako přečtené a nepřečtené a nevyřízené žádosti lze klasifikovat v pořadí podle priority.

„Příběh lásky“, který varuje před nesprávnými profily na sociálních sítích.

Dojde k další změně více o účtuto znamená, že budeme mít jasnější a úplnější informace o růstu profilu, a to jak denně, tak týdně.

K výše uvedenému byl přidán nástroj, který umožňuje vytvářet značky aby ovlivňovatel objasnil, kde chce komunikovat.

Tyto nové účty, vytvářet více přizpůsobené profily pro nejvlivnější uživatelé celou vaši sociální síť.

V současné době a v beta verzi pouze jeden soukromá skupina uživatelů Instagramu. Očekává se, že tato vozidla dorazí 2019ale zatím nikdo nekomentoval.

A tak to funguje na Instagramu nové účty pro ovlivňující, teď si musíte počkat na jejich příjezd a začít si vozidla užívat. Filtry ve směrech.

Dejte si pozor na falešný e-mail Netflix, který dává televizi

Prostřednictvím: HollywoodReporter