Instagram přidá reakce na DM

Instagram je stále na vrcholu vlny a chystá se zahájit velmi zvědavou aktualizaci. Tato aktualizace obsahuje: integrujte reakce do služby Instagram Direct. I když se uvádí, že něco nebo něco je „Líbí se“, velmi podobné reakcím, které najdeme v komentářích na Facebooku, ale v tomto případě budou mít malou animaci.

Odpovědi na Instagram přišly jako součást odpovědí na příběhy, ale i v tomto případě se objeví v soukromých zprávách výškový reproduktor podle Jane Manchun Wong úniku. Takže teď, když nám pošlou zprávu, můžeme na ni dvakrát kliknout a objeví se srdce oznamující, že se nám tato odpověď líbí.

Věci se změní s další aktualizací a Můžeme si vybrat ze 7 různých reakcísamozřejmě bez ztráty srdce. Všechny vybrané ikony stoupá k hornímu okraji obrazovky.

Jak přidat mezeru odstavcům na Instagramu

Obrázek - Instagram Direct bude mít reakce

Jak jsme řekli na začátku tohoto příspěvku, nové odpovědi Instagramu ve vašich soukromých zprávách jsou velmi podobné Facebookům, pokud chceme vyjádřit, že něco milujeme.

Tyto reakce na Instagram Direct však se vyvíjí a dokud nebude práce hotová, bude k nim mít přístup jen několik z nich, které budou vydány jako aktualizace pro iOS a Android.

Pamatujte si to Facebook Vlastní Instagram jako WhatsApp, takže není divu, že se postupně podobají. Doufáme, že Instagram a WhatsApp nikdy neztratí svou podstatu.

Ať je to nutné nebo ne, tato sociální síť potřebovala nějakou změnu a vylepšování přímých zprávpodle našeho názoru zdokonaluje zvuky, odesílá fotografie, některé funkce účtu tvůrce atd.

Neexistuje žádné datum vydání této aktualizace, ale vzhledem k tomu, jak pokročilý byl její vývoj, není divu, že bude s námi v příštích několika týdnech a můžeme to udělat brzy. Používejte odpovědi v soukromých zprávách Instagramu.

Jak povolit tmavý režim na Instagramu