Instagram přidá studentské komunity

Instagram triumfuje mezi svými nejmladšími, takže dalším plánem sociální sítě je vytvoření komunit vysokoškolských studentů, aby se mohli setkávat.

Nalezení dalších studentů z této univerzity Přes Instagram O krok blíže než kdykoli předtím. Akce si klade za cíl sdílet fotografie v komunitách co nejčistším možným způsobem. Facebook.

Lze všechny příspěvky na Facebooku smazat jediným kliknutím?

Instagram vysoké školy děti štěstí

Obrázek - Instagram přidá studentské komunity

Nejprve to tam bude Připojte se k univerzitní komunitě InstagramK tomu musíme uvést univerzitu, titul (kariéru) a rok absolvování. S těmito daty vstoupíme do seznamů tříd, kde se objeví další studenti, kteří se již ke komunitě připojili.

Výběr akce není povinnýTi, kdo to dělají, by však měli tato data umístit do výchozích možností profilu.

Jak vypadá den jako dnes na Facebooku?

Po vstupu do komunity Studentské příběhytaké poslat zprávu, zobrazit profily atd. (pokud se jedná o obecné účty).

Instagram Již nyní přitahuje více mladých lidí, než by si Facebook přál, proto se role změnily a právě Instagram nyní propaguje tento typ zpráv.

Tato inovace nám připomíná začátek Facebooku a na začátku Facebook byl sociální síť pro studenty vysokých škol. Věci se nyní hodně změnily a převzal to Instagram.

Není pochyb o tom, že je to možné Připojte se na Instagram stejné s ostatními studenty vysoká škola prostřednictvím komunity.

„Jste připraveni stát se velvyslancem Adidas?“ Nový Instagramový podvod

Co si myslíte o této inovaci? Chcete, aby to bylo aktivní?

Přes: CNBC