Instagram přidal novou nálepku: Share Black Stories

Instagram je jednou z nejpoužívanějších sociálních sítí. Nyní, Instagram představil novou nálepku chtěl „Sdílet černé příběhy“ O které se můžeme podělit v našich příbězích.

I když to není nová nálepka Vydáno v únoru 2019 pouze v USA zvýšit viditelnost černých uživatelů na sociální síti. V této iniciativě spolupracovali různí slavní lidé od herce Willa Smitha, aby tuto skupinu zviditelnili, a to postupně při této příležitosti rasismus mizí.

Po globálním sociálním dopadu Smrt afroameričana George Floyda z rukou policisty Ve Spojených státech se Instagram rozhodl přidat tento hashtag znovu, aby uživatelé ukázali svou podporu této skupině a zaujali protirasistický postoj.

Jak přidat odkazy na Instagram Stories

Kromě této nálepky se také staly populární hashtagy. # blackstories nebo #blacklivesmatter že mnoho uživatelů toto hnutí podporovalo, aby minimalizovalo rasismus a neúměrně odsuzovalo všechny úmrtí z rukou policie.

Je třeba poznamenat, že kromě této značky existují také filtry, ve kterých je pohyb nárokován. Štítek, který nepřišel sámInstagram však tuto aktualizaci využil a zahrnoval možnost odpovědi na Stories přímou zprávou přímo z Instagramu.

Jak jsme řekli, toto je Vyžádejte si štítek dostupný na celém světě. Chcete-li jej použít v našich Instagram Stories, jednoduše jej přidejte ze sekce „samolepky“ vpravo nahoře.

Pokud se neobjeví „Sdílet černé příběhy“ ani „Odeslat MD mně“, budeme muset jít do obchodu s aplikacemi. Zkontrolujte, zda máme nejnovější verzi sociální sítě.

Nemůžete se dostat na Instagram? To mohou být důvody