Instagram přidává nákupy, dary a renovovanou kameru od tvůrců

Příchozí zprávy Instagram Existuje několik z nich a známe je prostřednictvím modelu F8, který nabízí Mark Zuckerberg. Zde nám ukázal Instagram nákupy od tvůrců, dary a nový fotoaparát.

Instagram byl mnohokrát královnou sociálních sítí a událost F8 Nebyl by v pozadí mimo něj.

Přibližujeme uživatele novým akcím a získáváme uživatele, charity, projekty, společnosti atd. Ukázali, jak důležité je pro ně i nadále používat a co nejlépe využít tuto aplikaci k usnadnění spojení mezi nimi.

Instagram již ořezává Stories od 18: 9 a výše

Nákupy Instagramu byly aktualizovány

Obrázek - Instagram přidává nákupy, dary a renovovanou kameru tvůrců

Upřímně, nejen že jsou aktualizovány, ale také dělají krok do budoucnosti. Možnost aktuálně nakupujte od tvůrců Bude zakázána soukromou skupinou uživatelů až do odvolání.

Nakonec však Instagram chce, aby nákupy od tvůrců byly, aby věděli vše, co vidíte na obrázku. Takže síla detail, odkud každý oděv pocházíPřejít na cenu, velikost a nákup.

Jak nakupovat na Instagramu

Tématu nakupování jsme se již věnovali, když se poprvé objevila na Instagramu a podruhé změnila svůj styl. Nyní přicházejí nákupy s novým začleněním a zdá se, že se jim to líbí, a pokud to funguje, toto nový nákupní model zůstane to navždy.

Dary přicházejí na Instagram

Nedávno jsme řekli, že Instagram přidá nálepku, na kterou můžete darovat ze sociálních důvodů. A pravdou je, že tento první den konference na F8 již byla objevena smetana dortu a Dotyčná nálepka byla schválena k darování.

Jak přeprogramovat příběh Instagramu

Aktualizujte aplikaci Instagram na nejnovější verzi, protože možnost darování je aktivní od dnešního dne nebo byly oznámeny na F8.

Možná právě současné překážky brání lidem v dárcovství ze sociálních důvodů. S Instagramem to vše zmizí a jedním kliknutím můžete darovat účelu nebo organizaci, kterou chcete.

Obnovuje svůj instagramový fotoaparát

Obrázek - Instagram přidává nákupy, dary a renovovanou kameru tvůrců

Fotoaparát Instagram Stejně tak je to nejlepší a nejhorší spojenec sociální sítě. Problémy, které způsobují problémy, často nabízíme již nyní, ale samozřejmě by se nic nestalo, kdyby Instagram neměl kameru a vše, co se kolem ní točí.

Největší novinkou fotoaparátu Instagram je „režim vytvoření“. Tímto způsobem můžeme vytvářet obsah není třeba předem připravovat video nebo fotografii.

Tato obnovená kamera přináší inovace v oblasti designu. Zde uvidíme důležité změny, jako jsou filtry, samolepky, super zoom a další efekty. ve tvaru kola kolem tlačítka záznamu Příběhy.

A novinky, které zatím byly na Instagramu, uvidíme, jak budou samolepky dary, kupujete od tvůrců a nové a renovované Fotoaparát vaše sociální síť.

Které hashtagy použít k získání více lajků na Instagramu?

Co takhle darovat na Instagramu? Myslíte si, že je to nejlepší místo pro darování? Je pro tvůrce užitečné kupovat? Změny fotoaparátu v pořádku?