Instagram přidává nálepku "Doma" pro koronavirus

Instagram nový Nálepka s názvem „doma“ Jeho cílem je dokumentovat každodenní život nás všech doma kvůli karanténě koronavirů.

Je to zajímavý způsob, jak vidět, jak každý z nich přežil v tomto vězení svým vlastním způsobem. Stačí použít nálepku a náš příběh se automaticky objeví v soukromých příbězích této nálepky propagovaných samotnou aplikací Instagram.

Jak najít a používat módní filtry na Instagramu

Protože se zdálo, že problém s koronaviry je vážnější, než se očekávalo, začal se pohybovat po sociálních sítích. hashtag # I Stay Home. Cílem bylo podpořit pohyb pobytu doma a gesto solidarity povzbudit lidi, aby zůstali doma a nezhoršovali situaci, protože zhroutily zdravotnické služby a stát vydal alarmující situaci.

Byli jsme uvězněni asi 7 až 10 dní a tento druh přístupu sociální sítě oceňují. Dejte hlas všem, kteří se chtějí zúčastnit.

Obrázek - & quot;

Jak jsme řekli několik odstavců výše, jen Nahrajte příběh do našich příběhů Instagramu pomocí nálepky „Doma“a během několika minut jsme se objevili v soukromých Příbězích spuštěných sociální sítí.

Abychom získali to, co jsme viděli na předchozích screenshotech, musíme postupovat podle těchto jednoduchých kroků, které jsme uvedli níže:

  1. Otevřete nový příběh a klikněte na vytvoření nebo uložení videa nebo vyhledejte ve své galerii to, co chcete nahrát.
  2. Jakmile to máte, nezapomeňte se krémem nakrájet, klikněte na ikonu, kterou jsme označili na snímku obrazovky níže a Nálepka „Doma“.
  1. Sdílejte normálně, ne se svými nejlepšími přáteli; tento příběh se objeví v soukromých příbězích spuštěných Instagramem. Je třeba říci, že náš účet musí být veřejný, pokud je soukromý, nebude se v těchto příbězích zobrazovat.

Lidé pomocí toho dokumentuje, jak prázdné jsou ulicedávat recepty, dávat údaje o koronaviru, posílat povzbudivé zprávy, zveřejňovat memy atd. Mnoho společností ho navíc používá k čisté a originální propagaci.

Výroba samolepek Instagramu není nic nového, ve skutečnosti existuje samolepka, kterou je třeba darovat ze solidárních důvodů, samolepka pro boj proti šikaně, časem dát hudbu mimo ostatní, klást otázky, hlasovat, vrátit účet atd.

Odtud, Nálepka „Doma“ Zasílání povzbudivých zpráv každému, kdo vidí Stories Instagram spuštěný dnes.

Jak opravit nejčastější chyby Instagramu