Instagram přidává nálepku "Pošlete mi doktora"

Myslíš méně samolepky Co je na Instagramu? Nyní Právě jsem přidal jeden s názvem „Pošlete mi lékaře“aby uživatelé mohli povzbudit ostatní uživatele, aby chatovali se svým následovníkem nebo jakýmkoli cizím člověkem.

Už víme, že tato nálepka existuje týdny, co se děje nyní oficiální a dostupné uživatelům postupně. Abyste jej mohli zobrazit a používat, stačí vytvořit příběhy Instagramu a v seznamu najdete novou nálepku „Odeslat MD mně“.

Zábavné je, že to neprochází aktualizací, takže Aby se tato nálepka objevila, nemusíte aktualizovat Instagram na vašem seznamu se však objeví automaticky. Může být také viditelný pro jednoho uživatele a není viditelný pro ostatní, ale osloví každého.

Obrázek - Instagram, & quot;  Pošlete mi MD & quot;

Pravdou je, že i když již máme případy samolepek neviditelných pro uživatele, v některých případech jsou již k dispozici po několik dní nebo dokonce týdnů, alespoň tak by to mělo být. To je něco, co zatím nemá žádné vysvětlení.

Odpovězte na příběhy soukromě

Úkon Nálepka „Pošlete mi DM“ Je to velmi jednoduché. Když jej přidáte do svých instagramových příběhů, lidé, kteří ho uvidí a kliknou na příslušnou nálepku, mohou na otázku položenou v tomto příběhu odpovědět pouze soukromou zprávou, takže odpověď nikdo neuvidí.

Vlastně, a pak, jak jsme vysvětlili dříve, je funkce této nálepky stejná jako odpovídání na příběhy z pole, které se objeví níže, když něco uvidíte. Instagramové příběhy Ve formě této značky jsou pouze lidé, které sledujete.

To by byl způsob povzbudit více lidí k soukromé odpovědi a štítek to vydrží. Je to velmi snadné, stačí si vytvořit Instagram Stories, kliknout na ikonu nálepky a vyhledat někoho s názvem „Send me a DM“.

Při přidávání můžete přidat otázku, pokud chcete, nebo kliknout na kostky, které se objeví níže s náhodnými otázkami, které vám Instagram nabízí. Co jsi do toho vložil? označení Smyslem každého z nich je, že si můžete zapsat cokoli, na co chcete odpovědět, soukromě.

Proč nemohu jít na Instagram?