Instagram připravuje nákupní aplikaci

Sláva Instagram stoupá jako pěna a jeho růst nelze zastavit. Hostují se na této sociální síti 25 milionů podnikůproto jste viděli dobrý nápad vytvořit aplikace pouze pro nákupy.

Asi před několika týdny jsme se probudili se zprávou, která obsahovala Instagram. Nákupy v aplikaci. Pokud jsme na fotografii na sociální síti viděli článek, který se nám líbil, museli jsme na něj kliknout, abychom zjistili cenu, a pokud jsme chtěli nákup dokončit, postupujte podle pokynů.

Nyní se věci mění a my se jednoho brzy dočkáme paralelní aplikace s Instagramem, kde můžeme pouze nakupovat. Bezkonkurenční přehlídka pro stovky tisíc podniků, které se bez pochyb spoléhají na Instagram, aby oslovily své publikum.

Pocophone F1 má problémy s hraním Amazon a Netflix

IG Shopping, specializovaná aplikace pro nákupy

Stojíme před otevřenou možností Instagram chce konkurovat gigantu elektronického obchodováníChyťte další velké značky a supermarkety prodávané na Amazonu nebo dokonce po celém světě.

Nyní nevíme datum vydání a příjmení. Je jasné, že záměr je skutečný, protože vyvíjená nákupní aplikace a nyní chtějí plně využít pozice, kterou mají na sociálních médiích.

Buď opatrný! El Corte Inglés nedává iPhone 8 k 15. výročí svého internetového obchodu

Více 25 milionů podniků Mezi jejich profily je Instagram bezpochyby terčem obchodního světa. Nyní jsme blíže k moci jít nakupovat co chceme, kdy chceme a se skutečnými fotografiemi.

Někteří se ptají na tuto otázku: Proč nespravovat paralelní aplikaci a aplikaci, kterou již vlastníte? Odkazují na možnost nákupu v aplikaci. A pravdou je, že pro jednoduchou aplikaci pro sociální fotografii by to bylo příliš mnoho.

Obrázek - Instagram připravuje nákupní aplikaci

Tato možnost nebyla ignorována. Nákupy v aplikaci, určitě zmizí, až budou konečně spuštěny IG Shopping. Souběžně s Instagramem jde o aplikaci, která bude následovat kroky IGTV, pokud jde o práci spojenou s nadřazeným profilem v sociální síti, ale může být nezávislá z hlediska obsahu a sledovaných profilů.

Instagram nechce jít kupředu a stagnovat, chce využít trakce, kterou má, a neustále poskytuje novinky svým uživatelům, aby neupadl do „zapomnění“ jako Facebook.

Nevíme, jestli bude nakonec povolán IG Shoppingale samozřejmě máme aplikace instagram pouze pro nákupy.

Dejte si pozor na falešný web El País nabízející Samsung Galaxy S9 za 1 euro

Co si myslíte o této nákupní aplikaci? Myslíte si, že nákupní aplikace bude úspěšná? Jak se nakonec bude jmenovat?

Prostřednictvím: TheVerge