Instagram pro iPhone již má tmavý režim

JE Tmavý režim iOS 13 Rozšiřuje se o různé aplikace, které lze nainstalovat na mobilní operační systém, poslední je InstagramNedávno aktualizováno pro implementaci do svého rozhraní.

Od vydání iOS 13 s tmavým režimem, jednou z nejdůležitějších inovací nové verze, výrobci aktualizují své vlastní aplikace Ačkoli může být Instagram jedním z posledních, kdo tuto funkci přidá, nebude to jediný.

Nic jiného Aktualizujte Instagram na svém iPhonePři procházení jakékoli části aplikace byste si měli začít užívat úplně temné rozhraní, je to ideální způsob, jak se bavit, zejména v noci, protože vám umožní mnohem lépe poslouchat vaše oči.

V každém případě automaticky aktivovánTmavý režim můžete aktivovat kdykoli, dokonce i během dne, a je to na vás. Samozřejmě je to nastavení, které musíte povolit v systému iOS, nikoli v Instagramu.

Jak povolit tmavý režim Instagramu v systému iOS

Tmavé rozhraní v Instagramu pro iOS Je automaticky povoleno, pokud povolíte tmavý režim iOS 13, pokud jste tuto možnost nepovolili, rozhraní sociální sítě zůstane stejné a neuvidíte žádné změny.

Ukážeme vám tedy kroky, které musíte dodržet, abyste povolili tmavý režim na Instagramu, jsou to:

  1. Otevřete nastavení / obrazovku a jas v iOS a možnost “tmavý”Uvidíte, že rozhraní iOS zčerná.

A je to, nyní stačí otevřít Instagram a všimnete si, že rozhraní je nyní černé. Používá bílé písmo. Můžete si dokonce všimnout, že čtení je pohodlnější, protože vás neunaví oči tolik jako bílé rozhraní používané aplikací.

Měli byste mít na paměti něco, Tmavá barva pro Instagram je k dispozici pouze pro iOS 13Pokud jste tedy dosud tuto verzi neaktualizovali nebo vaše zařízení již není kompatibilní s iOS 13, nebudete si jej moci užít.

Pokud jde o zařízení Android, tmavé rozhraní Instagramu je k dispozici pouze pro mobilní telefony, které se brzy aktualizují na Android 10, nebo pro ty, kteří mají tuto verzi Androidu, jinak tuto funkci nebudete moci používat.

Kromě splnění výše uvedených požadavků (Pokud máte mobilní telefon se systémem Android 10 nebo iOS 13 a povolíte v těchto systémech tmavý režim), Budeš muset aktualizovat instagram Z příslušných oficiálních obchodů, aby Instagram mohl přidat podporu pro tuto funkci.

I když máte iOS 13 na svém iPhone nebo Android 10 a stále při aktualizaci Instagramu tmavý režimNebojte se, přijde v podobě nové aktualizace velmi brzy, takže musíte být trochu trpěliví.

Gmail zapne temný režim pro všechny