Instagram selhává u mnoha uživatelů

Instagram Doposud havaroval několikrát v roce 2019, téměř 5 měsíců, a dnes opět ponechává velkou část populace bez provozu. Jsou hlášeny selhání z různých částí světa.

Dotčení uživatelé; Hlásí chyby ve zdroji, nahrávání příběhů a časy načítání při sledování videa nebo při vstupu do profilu.

Služba Instagram je vidět najednou se zastavil a důvody nejsou známy. Víme, že páni Facebooku něco hráli od oficiálních budoucích plánů Instagramu.

Dejte si pozor na Zara New Age, profil Instagramu, který slibuje ovlivňujícím oblečení zdarma

V nedávných kapkách zveřejněných na sociální síti bylo zjištěno, že to ovlivňuje nejen Instagram, ale také Facebook a dokonce WhatsApp. Pokles, kterého jsme nyní svědky, doslova ovlivňuje více než polovinu světa, zejména Evropa a Severní Amerika.

Co dělat v těchto situacích nepodávejte síť zkouškamiMísto toho nechte mobilní telefon zaparkovaný a počkejte několik minut, než bude služba obnovena. Tento pokles také trvá 15 minut a může trvat několik hodin.

Když je služba přerušena, Podívejte se na Twitterjednoduchým vyhledáváním nebo na webu DownDetector. Na obou webech, sociální síti, aplikaci, hře atd. Můžeme zkontrolovat, zda je. je zakázán nebo jde o osobní chybu v důsledku našeho připojení k internetu?

Dobrá věc na Twitteru je, že reakce na pád rychle vypadají takto: HumorDíky tomu je příjemnější čekat, až se služba vrátí do normálu.

Očividně Instagram selže a zprávy pocházejí téměř odkudkoli na světě. Nechte nás v komentářích nebo na našich sociálních sítích, co si myslíte o Instagramu a proč si myslíte, že by mělo být tolik pádů?

Kim Kardashian získává milion dolarů za každou fotografii, kterou nahraje na Instagram