Instagram smaže guláše z důvodu násilí

Instagram Často nám zanechává vtipné a směšné titulky. přísné předpisy Platí pro obsah zveřejněný na sociální síti.

Dnes minulou neděli přišel na řadu galicijský uživatel hrdě zvedl galicijský guláš, který vyrobila jeho matka. Jídlo nemělo žádné přísady: fotografované nádoby naplnil cizrnou, zeleninou a masem.

Další fotografie mezi miliony fotografií hostovaných Instagramem na jeho serverech. Dokud se sociální síť vlastněná Facebookem nerozhodla odstranit ji tahem pera za „porušení komunitních standardů“.

Obrázek - Instagram odstraní fotografie dušeného masa, protože si myslí, že jsou násilné

Uživatel nahrál na Facebook snímek obrazovky s krátkými a nepřesnými vysvětleními amerického giganta, aby ospravedlnil vymazání. Argumenty Grafika sahá od násilí po nahotu, jazyk podněcující k nenávisti, šikaně a sexuální aktivitě.

Obrázek - Instagram odstraní fotografie dušeného masa, protože si myslí, že jsou násilné

V současné době není známo, zda byly fotografie prosety. implementace automatického algoritmu Je to z Instagramu nebo trochu zpráva od jednoho nebo více uživatelů Těm, kteří jsou nepříjemní s nevinnou kastrolkou.

Jediný obraz, který může být „násilnější“, je místo, kde se objevuje maso. Zejména páteřní kosti a klobásy, které můžeme každý den vidět v každém řeznictví nebo supermarketu.

Obrázek - Instagram odstraní fotografie dušeného masa, protože si myslí, že jsou násilné

Je docela běžné, že uživatelé Instagramu nahrávají talíře na večeři. Ve skutečnosti je jedním z hvězdných vysílání sociální sítě právě příprava slavných kuchařů z celého světa.

V přehledu nejpopulárnějších značek používaných uživateli za poslední rok 2018 byla na seznamu dobře umístěna #food. Pouhá jedna procházka tímto hashtagem stačí k pochopení nevinnosti galicijského gulášu, který Richard Barreira nahrál minulou neděli. ostatní příspěvky jsou mnohem krvavější Co je tohle?

Cristiano Ronaldo vydělává na Instagramu velmi působivě než fotbalista