Instagram Stories přidává hashtag Chat, aby zahájil skupinový chat

Bylo oznámeno přesně před měsícem a již se stalo oficiálním. Sociální síť Instagram oficiálně vydala novou nálepku, od této chvíle na uživatele Značka chatu pro zahájení skupinového chatu ve vašich Instagram Stories.

To by mohl být první velký krok Instagramu. posílit využívání uživatelských konverzacíNěco běžnějšího v aplikacích, jako je WhatsApp nebo Facebook Messenger, možná proto byla spuštěna tato nová nálepka, která posiluje právě tento aspekt.

Co potřebujete vědět o této nálepce je, že má limit, tj. Pouze celkem 31 lidí může mít skupinovou komunikaci a již galerie nálepek vašeho profilu Z Instagram Stories.

Proces značky chatu

Jeden z jejich hlavních aktiv Instagramové příběhy Jedná se také o velmi snadno použitelné značky a totéž se děje i v chatu. Přestože byl nedávno implementován, jeho obsluha je stále velmi jednoduchá, postupujte takto:

 1. Otevřete příběhy Instagramu, zadejte text nebo cokoli chcete a otevřete galerii samolepek, které potřebujete vidět. nová nálepka „Chat“.
 2. Při přidávání budete vyzváni k zadání pouze jednoho. název skupinové konverzace.
 1. Dokončete a nahrajte příběhy Instagramu, nebudete muset dělat nic jiného než svou stranu.

Zbývá jen to, aby uživatelé vstoupili do chatu. Musí požádat o jejich názor, tj. Když otevřete příběh uživatele, který vloží tuto značku, požádat o vstup do skupinového chatuje povolení, které může přijmout pouze osoba, která štítek vložila.

Obrázek - Instagram Stories přidává hashtag Chat, aby zahájil skupinový chat

Po autorizaci uživatelů připojit se ke konverzaci, tvůrce tohoto již může zahájit skupinový chat, kde všichni členové mohou začít mluvit, jako by mluvili prostřednictvím soukromých zpráv na Instagramu.

Vyděláváte peníze tím, že na Instagramu získáváte spoustu sledujících?

Autorizujte a otevřete skupinový chat

Pro autorizovat lidi k připojení a otevření skupinového chatu, Udělej následující:

 1. Získejte přístup ke svým vlastním Instagram Stories, kam jste vložili značku chatu.
 2. Přejeďte po obrazovce nahoru a „Začít konverzaciKdyž přijmete lidi, se kterými chcete mluvit, můžete je zahrnout do konverzace.
 3. Nyní napište cokoli, aby lidé věděli, že chat je již povolen a je k dispozici.

Odtud uvidíte nevyřízené žádosti o přihlášenívidí lidi, kteří ji viděli a rozhodli se neúčastnit, protože se konverzace účastní další příběhy Instagramu.

Značka chatu je téměř stejná jako otevření soukromé zprávy Instagramu. V chatu bude mluvit více uživatelů a protože osoba, která jej vytvořila, je zodpovědná za jeho vytvoření, může provádět různé akce.

Po kliknutí na ikonu „informace“ vpravo nahoře se zobrazí tyto akce:

 1. Přejmenujte skupinu.
 2. Ztlumit zprávy, zmínky a videochaty.
 3. Odstraňte možnost požádat o souhlas s připojením, tj. Každý, kdo vidí Instagram Stories, může vstoupit do skupinového chatu.
 4. Odeberte nebo přidejte libovolného účastníka z chatu.
 5. Opusťte chat, který jste vytvořili.
 6. Ukončete konverzaci trvale.

JE Značka chatu pro Instagram Stories pro zahájení skupinového chatu Nyní je k dispozici pro uživatele iOS a Android, není nutné aplikaci aktualizovat, ale pokud se nezobrazí, přejděte do obchodu s aplikacemi a aktualizujte Instagram a zkontrolujte, zda je již k dispozici.

Může Instagram poslouchat vaše konverzace?