Instagram Stories vám umožní sdílet pouze se svými blízkými přáteli

Brzy bude v Instagramu implementována nová funkce. V budoucích verzích tato sociální síť umožní Sdílejte Instagram Stories pouze se svými blízkými přáteliNový způsob, jak omezit, kdo vidí a kdo nevidí naše příběhy.

Je třeba objasnit, že v Instagramu existuje velmi podobná funkce se stejným účelem. Přes štítek „Sdílet s“Něco se přidalo na Instagram v létě tohoto roku a oslovilo všechny uživatele.

Na rozdíl od štítku musíte držet pokaždé, když chcete sdílet konkrétní příběhy s kýmkoli chceteFunkce, které Instagram připravil, se liší, protože jde o seznam, který lze použít na všechny příběhy Instagramu od okamžiku, kdy jej vytvoříte.

Obrázek - Instagram Stories vám umožní sdílet pouze se svými blízkými přáteli

Seznam blízkých přátel

Speciálně pro funkčnost “Zavřít seznam přátelPřeloženo do španělštiny, bylo by to jako seznam blízkých nebo blízkých přátel. Jeden nová možnost Když na svém profilu posunete prst doleva, zobrazí se v rozbalovací nabídce.

Co dělat, když se Instagram Stories nenahrají?

Objeví se možnosti „Moje aktivita“, „objevovat lidi“, „identifikační karty“ a mnoho dalších možností. nový seznam blízkých přátel. Odtud je místo, kde musíte nakonfigurovat lidi, kteří chtějí, aby viděli každý váš Instagram Stories.

Při zadávání možnosti Dvě karty s názvem „návrhy“ a „váš seznam“. Chcete-li přidat lidi, se kterými chcete sdílet své příběhy, je nejlepší přejít do první části a postupně přidávat lidi.

Obrázek - Instagram Stories vám umožní sdílet pouze se svými blízkými přáteli

Když je máte, všichni tito lidé Karta „Váš seznam“takže odtud můžete odstranit jeden nebo více. Lidé, kteří tam nejsou, vás neuvidí Příběhy, ti, kteří jsou tam venku, k nim budou mít přístup.

S tímto seznamem blízkých přátel Můžete přidávat a odebírat lidi podle libostije to tedy velmi zajímavý a efektivní způsob, jak trochu nastavit soukromí a sdílet, kdo může vidět všechny vaše příběhy.

Pokud jste na seznamu někoho, příběh této osoby bude vypadat orámovaný zeleným prstencemabyste pochopili, že pouze vy a určitá skupina lidí vidíte příběhy Instagramu.

Kdy přijde? S další aktualizací musíte být opatrní a aktualizovat co nejdříve, aby to bylo možné Sdílejte příběhy se svými blízkými přáteli pouze na Instagramu.

Proč se Instagram Stories nedaří nahrát GIF?