Instagram testuje autodestrukční zprávy po WhatsApp

Instagram testoval samodestrukční zprávy. Zprávy by po přečtení a opuštění chatu úplně zmizely. Toto je funkce, která byla také testována na jiných sociálních sítích, jako je WhatsApp.

Samodestrukční zprávy mohou být zajímavé Pokud po ukončení konverzace nechceme zanechat stopu. Z tohoto důvodu by Instagram fungoval způsobem, který by umožňoval autodestrukci zpráv.

Jane Manchung Wong je známá novinářka, která prostřednictvím svého účtu na Twitteru zveřejnila nový způsob sebezničení zpráv chatu. Tohle je soukromý režim a mimo přímé zprávy Při odchodu z Instagramu všechny informace jsou ztraceny byl uvnitř.

Wong řekl, že Instagram přizná, že to bylo také. funkce, která je ve velmi rané fázi svého vývojePravděpodobně si tedy musíme počkat, až se to splní.

Obrázek - Instagram testuje zprávy, které se samy zničí

Jak ukazuje video, musíme přístup do nové sekce integrované do přímých zpráv Z jeho účtu Instagram, tedy k nám vyberte si z tradičních konverzací Prostřednictvím přímých zpráv Instagramu nebo naopak vstoupit do režimu, kde se zničí zprávy, které mohou mít jiné rozhraní.

Facebook, který patrně vlastní Instagram i WhatsApp, Na obou platformách zahrňte sebezničující zprávyV případě WhatsApp se však přístup od tohoto nového režimu zpráv Instagram lišil.

Uvidíme, jak a kdy se takové zprávy dostanou na Instagram, v závislosti na tom, co zdroj nabízí. možná budeme muset dlouho čekat využijte této nové funkce.

Instagram vám umožní skrýt určité příběhy pro určité lidi

Co si myslíte o inovaci Instagramu? Považujete to za užitečné?