Instagram tuto funkci testuje "Regram" nebo sdílet

Zdá se, že příchod funkce, kterou uživatelé po léta požadují na Instagramu, se časem může přiblížit. Nyní Instagram testuje svou funkčnost Regramu nebo sdílí příspěvek při krmení.

Pravdou je, že navzdory tomu, že je to velmi žádaný nástroj, ti, kteří jsou v současné době zodpovědní za Instagram, nejsou v podnikání s jeho spuštěním z různých důvodů, hlavní je, nahrát originální obsah.

Nahrávání obsahu na Instagram a Instagram Stories je proto duší této sociální sítě přeprogramovat nebo sdílet možnost To by mohlo být implementováno v budoucnu, což by mohlo vést uživatele k tomu, aby se věnovali sdílení obsahu jiných lidí.

Totéž pro tweety na Twitteru

Funkce přeprogramování nebo sdílení Instagramu Funguje stejně jako twitterové retweetyTo znamená, že v příspěvcích vpravo nahoře se zobrazí možnost sdílet tento obsah v našich profilech.

Jak naplánovat fotografie na Instagramu později

Po sdílení vysílání se objeví pod naším jménem se jménem osoby, která jej poprvé sdílela. V zásadě se bude jednat o proces „přeprogramování“ nebo sdílení, což je funkce, která je možná pouze u externí aplikace.

Není známo, zda se to nakonec stalo Instagram otevře vám ruku v této věci a představí tento nástroj, a dokonce i to, zda bude k dispozici všem uživatelům nebo pouze pro ověřené nebo firemní účty, ukáže jen čas.

Tak jako tak, Instagram V tomto ohledu již učinil malý, ale důležitý krok, který nám umožnil sdílet příběhy ostatních uživatelů, které jsme zmínili v Instagram Stories. Ve skutečnosti nějaké přeprogramování velmi.

Uvidíme, co se nakonec stane, ale i když je to dobrá zpráva Zkuste nebo sdílejte funkci Instagram Regram protože to znamená, že by to mohlo být blíže k okamžiku spuštění, něco, co by zjistilo, jestli se to stane.

Instagram odebere hashtagy z komentářů