Instagram umožňuje nové dvoufaktorové ověřování po útoku

Účty Instagram Jsou terčem mnoha hackerů. Přístup k nim znamená přístup k řadě (exkluzivních) fotografií a dat, ze kterých mohou dobře vydělat (pamatujete si celebrity? fapgate?). Nyní, když mají hackeři přístup k účtu, bude to trochu komplikovanější. Instagram povolil nové dvoufaktorové ověřování.

Instagram - dvoufaktorové ověřováníInstagram – dvoufaktorové ověřování

Po nedávném útoku společnost nyní umožňuje uživatelům přidat vrstvu ochrany: dvoufaktorové ověřování prostřednictvím aplikací třetích stran.

Mezi aplikace, které Instagram bude podporovat, patří Google Authenticator.

Až dosud sociální síť poskytovala vrstvu ochrany samotnou aplikací prostřednictvím SMS. Pokud však potřebujete vyměnit SIM kartu (například na cestě), při provádění této možnosti narazíte na nějaké problémy.

Najdeme jej mezi aplikacemi, které Instagram bude podporovat Google AuthenticatorTo nevyžaduje přijetí SMS zprávy k potvrzení přístupu k našemu účtu. Další aplikace zahrnuté jako opatření pro ověření jsou: Authy Y Poslední průchod.

Pokud vaše verze Instagramu tuto možnost stále nenabízí, měli byste jít do svého oblíbeného obchodu s aplikacemi (Apple Store nebo Play Store v závislosti na operačním systému) a Aktualizujte Instagram na nejnovější verzi.

Zdravím z hloubky bytů.