Instagram vám již umožňuje vidět, se kterými sledujícími komunikujete více a méně

Instagram aktualizoval seznam následovnícia dejte nám vědět hned s kterými více či méně interagujemeněco, co může být užitečné, pokud chceme v daném okamžiku vyloučit nejméně relevantní lidi.

Instagram přidává do sekce „Následující“ zejména dvě nové sekce: „Většina ve zprávách“ a také „Lidé, se kterými komunikujete nejméně“, se docela zajímavými informacemi.

Abychom tyto údaje našli, musíme jít do našeho Instagramového profilu a vstoupit do jeho sekce. “Následoval”:

Najdeme zde Nové možnosti pod nadpisem „Kategorie“možnost vidět lidi, které sledujeme, je však zachována ve výchozím nastavení a podle seniority.

Část o „lidech, se kterými komunikujete nejméně“, je celkem jasná Nelíbí se nám, nekomentujeme ani neodpovídáme na vaše příspěvky. To samozřejmě neznamená, že nás nemůže zajímat obsah, který produkují.

Pokud jde o sekci „Nejzajímavější novinky“, vstupuje do hry více faktorů, nejen interakce. například uvidíme vaše příspěvky a předáváme je dalším následovníkům.

V současné době se módním filtrům na Instagramu v aplikaci věnuje téměř veškerá pozornost, ale tato malá vylepšení jsou také užitečná.

Například při prohlížení seznamu Následovníci, s nimiž komunikujeme nejméně, bychom je možná chtěli smazata pokud zjistíme, že řeší problémy, které nejsou příliš relevantní, totéž se děje s těmi, které se ve zprávách objevují nejvíce.

Často se rychle podíváme na Instagram, aniž bychom příliš věnovali pozornost všem příspěvkům, které se objeví, a tyto seznamy nám mohou pomoci „uklidit“.

I když na Instagramu existují mnohem citlivější nástroje pro sledování následovníků, je dobré, že oficiální aplikace přidává možnosti, protože sdílení hesla s jinými programy zahrnuje rizika.

Díky za tyto možnosti Řazení následovníků na Instagramu Získáme cit pro používání sociální sítě, i když se zdá, že se zaměřuje na malé a střední účty, nikoli na ovlivňující osoby s tisíci následovníků, kteří je nemohou jednotlivě ovládat.

Jak přidat odkazy na Instagram Stories

Co si myslíte o těchto seznamech následovníků, se kterými více či méně komunikujete? Považujete je za užitečné?