Instagram vám nyní ukazuje vaše vzpomínky

Jedna věc, kterou jsem na Facebooku miloval, byly vzpomínky a jak dobře víte, Instagram je součástí Facebooku a je jen otázkou času, než na sociální síť dorazí vzpomínky fotografování.

Pokud tedy pravidelně nahráváte obsah na Instagram, je to velmi pravděpodobné vzpomínky Po nejnovější aktualizaci módní sociální sítě.

Toto je nejoblíbenější fotka na Instagramu

Jak se používají vzpomínky na Instagramu?

První věc, kterou byste měli udělat aktualizujte aplikaci na nejnovější verziPro Android nebo iOS. Pokud jste to již udělali a nic jako to, co ukazuje obrázek níže, Instagram nezjistí data vašeho příspěvku.

Obrázek - Instagram vám nyní zobrazuje vaše vzpomínky

Tyto vzpomínky fungují jako na Facebooku: „Před rokem v den jako dnes“. Pokud Instagram zjistí data vašeho příspěvku, Své vzpomínky můžete vidět v oznámeních Instagramu pod tímto textem: „Podívejte se na příspěvek, který jste napsali za den jako dnes před rokem.“

Pokud kliknete na vzpomínky vás automaticky přenese do příběhů. Tam je můžete vysílat a ukázat světu své vzpomínky.

Vzpomínky jsou normální příspěvkyProto můžete při jejich nahrávání do příběhů přidávat texty, samolepky, GIF, hashtagy, označovat je atd.

Jak přistupovat k vzpomínkám

Dosáhnout instagramové vzpomínky Pokud chcete sdílet velmi jednoduchý a užitečný příspěvek z minulého roku, měli byste postupovat podle těchto kroků:

  1. Klikněte na ikonu svého profilu na Instagramu a nyní zadejte ikonu vlevo nahoře ve formě hodin.
  2. Vstoupíte do archivu publikací a příběhů, jeden budete muset nechat dole. Sekce „Vzpomínky“ A prostě “Podíl“.
  3. Automaticky se otevře nový příběh, který sdílí příspěvek ve vašich příbězích se značkou data.

Vzpomínky na Instagram jsou zde a nemají žádné velké komplikace. Jak jsme řekli na začátku příspěvku, Je jen otázkou času, kdy vzpomínky překročí hranice Faceboook a plně se zapojte do módní sociální sítě: Instagram.

Teď víš Co jsou vzpomínky na Instagram a jak je mohu zveřejnit v Stories?Zbývá jen to, že tato aktualizace bude plně rozšířena a vzpomínky jsou k dispozici všem uživatelům sociální sítě.

Jak přidat odkazy na Instagram Stories