Instagram vám umožní třídit seznam lidí, které sledujete

Víme, že na Instagram brzy dorazí další novinky. Nedávný známý únik, Instagram umožní uživatelům upravit seznam lidí, které sledujete prostřednictvím různých filtrů.

Dnes žádná fronta v seznamu kontaktů sledujete je, takže je nemožné vědět, kdy je sledujete. Ale zdá se, že to brzy skončí Instagram přidá do tohoto seznamu zajímavou možnost.

Stejně jako u těch, které dosud nebyly vydány, zbývá zjistit, zda inovace konečně přijde, ale už víme, jak to funguje a různé možnosti seřadit seznam profilů, které sledujete Instagram.

Obrázek - Instagram vám umožňuje třídit seznam lidí, které sledujete

Dvě možnosti objednání

Byl to tweeter Jane Manchun, kdo přišel s fotografiemi, které ukazují, že Instagram pracuje na této budoucí funkčnosti. V seznamu lidí, které sledujeteani následovník tam bude filtr Objednávat mezi dvěma novými možnostmi.

Proč vidím oříznuté příběhy Instagramu?

Odtud můžeme objednat ať se jako první objeví poslední lidé, které sledujeme nebo jdou nahoru a setřídí to obráceně, to znamená, že profily, které přidáme, se objeví nahoře jako první a nejnovější v dolní části.

Tyto dvě možnosti jsou jedna ikona dvou šipek, jeden nahoru a jeden dolů, v závislosti na tom, jak se španělský překlad této inovace nakonec dokončí, zobrazuje možnosti „Datum k následování: poslední“ a „Datum k následování: nejdříve“ nebo něco podobného.

Jistě, pokud se vám nelíbí nové možnosti objednávání Lidé, které sledujete, budou moci opustit objednávku „ve výchozím nastavení“ jako vždy, takže nebudou seřazeni podle žádných kritérií.

Kdy bude možnost Instagram vám umožňuje třídit seznam lidí, které sledujete? Je to záhada, ale když se objeví obrázky, znamená to, že správci pracují na tomto parametru, konečně je spuštěno něco jiného.

Proč se značka „Dotazy“ nezobrazuje na Instagramu?

Co si myslíte o tom, že vám Instagram umožňuje třídit seznam lidí, které sledujete?