Instagram vám umožní v Stories objednat jídlo z nálepky

Instagram Vydá nové nálepky pro společnosti, ale bude mít obrovský dopad na uživatele, jak to umožní. objednat jídlo, přímo z příběhů a také koupit dárkový poukaz nebo spolupracovat Sponzorský dar.

Podle Instagramu tato iniciativa, podpora místních malých podniků během krize s koronaviryŠtítek s dodáním jídla povzbudí mnoho restaurací k umístění reklam do příběhů.

Kliknutím na štítek web restaurace na objednávkunebo z obchodu, pokud jde o dárkovou kartu. Pokud jde o jídlo, Instagram podporuje jak doručování domů, tak naši sbírku.

Podívejte se na Instagram přímo z vašeho počítače

Pokud jde o sbírky, zaměřují se na podnikatelé chtějí peníze, pokud se ocitnou ve špatné situaci kvůli koronaviru. V takovém případě otevřou webovou stránku sběru na Facebooku přímo spojenou se zařízením.

Instagram ve skutečnosti již dary podporoval, takže skutečnou inovací je, že nyní mohou jít ve prospěch malých podniků, nejen na charitu. Je to zajímavý nápad, i když není jasné, zda bude použití shromážděných peněz nějakým způsobem kontrolováno.

Špatnou zprávou je možnost objednat si jídlo doma premiéry pouze ve Spojených státech a Kanadě a v budoucnu se rozšíří do dalších zemí„Bez konkrétního data ve Španělsku nebo v Latinské Americe.

Jak přidat odkazy na Instagram Stories

Zatím tyto objednávky zadává velmi málo obchodů, ale ukázalo se, ChowNowje platforma, která funguje výhradně v Severní Americe a poté subdodává sbírky a dodávky na služby třetích stran.

Instagram nezpracoval, zda jsou nové nálepky nákladem nebo provizí pro podniky, ale i když se předpokládá, že jejich používání bude zdarma, mnoho restaurací je povzbudí k inzerci v Stories s fotografiemi zobrazujícími jejich jídlo. .

V každém případě je třeba poznamenat, že dodání domů během pandemie COVID-19 také představuje riziko pro porod. Uber Eats a Deliveroo samozřejmě kupovaly domy z malých obchodů s potravinami, což je prozatím cenově dostupnější model.

Z dlouhodobého hlediska se zdá, že ani fundraising, ani dárkové karty nemají velký potenciál, ale Objednávání jídla na Instagramu může být velkým hitema nebyli bychom překvapeni, kdyby se nová nálepka Příběhy po skončení karantény stala trvalou.

6 aplikací pro objednávání jídla doma