Instagram vám umožňuje pokračovat ve sledování živých vystoupení i mimo vaši aplikaci

Instagram náš každodenní chléb, nebo alespoň v poslední době. V poslední aktualizaci aplikace jsme potvrdili, že nám umožňuje pokračovat ve sledování živých vystoupení i mimo aplikaci.

Tohle je plovoucí okno To nám umožňuje pokračovat v prohlížení obsahu, i když jsme mimo sociální síť, zatím jen přímé. To je něco, co WhatsApp pro Android již přidal, což nám umožňuje sledovat videa z YouTube, i když nejsme v aplikaci pro zasílání zpráv.

Instagram přidává PiP, aby viděl vaše živé přenosy mimo aplikaci

Dříve, pokud jsme stiskli tlačítko Domů a aplikace instagramŽivá show, kterou jsme sledovali, byla automaticky vystřižena. Nyní se všechno změnilo a toto Instagram již nabízí PiP To vytváří plovoucí bubliny, pokud náhodou opustíme sociální síť, aby neztratila obsah.

PiP je obraz v obrazeto znamená, že nám umožňuje prohlížet různý obsah současně.

Díky této inovaci přímo z Instagramu Když mluvíme o WhatsApp, můžeme použít Google, další profily Instagramu atd. podíváme se.

Všechna živá vystoupení díky této inovaci cítit povinnost zůstat v praxi. Tato možnost bohužel dosud nedosáhla IGTV, ale tuto možnost neignorujeme.

Mezi tím a vším, co je před námi Instagram V příštích několika měsících bude nepochybně o čem mluvit. A sociální síť plánuje radikální změnu, i když jsme viděli určité změny v poloze jejích hlavních tlačítek, přičemž jsme zapomněli zahrnout hlasové zprávy do přesměrování.

Nyní víte, nyní to můžete udělat s Instagramem Sledujte živá vystoupení i mimo aplikaci.

Buď opatrný! Falešná bezpečnostní upozornění přicházející na Facebook